Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

“Zinītis” ielūdz uz Ģimenes dienu

16. jūlijā no plkst. 10 līdz 14 bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” Zemgales prospektā 7 laipni aicina ikvienu bibliotēkas apmeklētāju uz Ģimenes dienu!

Bibliotēkas “Zinītis” vadītāja Baiba Karčevska informē, ka Ģimenes dienas galvenais notikums būs tikšanās ar Jaunā Rīgas teātra aktieri Kasparu Znotiņu bibliotēkas Svinību zālē no plkst. 11 līdz 12. Tikšanās ar aktieri paredzēta kā saruna neformālā gaisotnē par izrādi “Skolotājs Jāps un klase”, kas veidota pēc Žaka Frīnsa grāmatas “Skolotājs Jāps var visu” motīviem, iejušanos skolotāja Jāpa ādā un citiem jautājumiem, ko aicināti uzdot skatītāji. Pasākums piemērots ģimenēm ar skolas vecuma bērniem.

 

Pēc sarunas ar aktieri apmeklētājiem būs iespēja bez maksas skatīties izrādes “Skolotājs Jāps un klase” ierakstu. Jāpiebilst, ka izrāde teātrī vairs nav aktuālajā repertuārā. Vietu skaits pasākumā ierobežots, tādēļ lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 63029093.  

 

Ģimenes dienas pasākums ir bez maksas.

 

Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Pasākuma afiša

 

Publicitātes foto: Roberts Birze