Zinātniskajā bibliotēkā skatāma dāliju izstāde

No 3.septembra Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā apskatāma dāliju izstāde. Ikviens interesents aicināts iepazīt kolekcionāra Jāņa Klupša 106 dažādu šķirņu rudens ziedus, kuri visdažādākās varavīksnes krāsās uzziedēja viņa Valgundes pagasta dārzā.

Dāliju ziedi lieliski papildina starptautiskā mākslinieku plenēra gleznu izstādi „Augstakalnes vasara”, kura skatāma bibliotēkas galerijā līdz pat mēneša beigām.

Kā zināms, visilgāk un skaistāk dālijas zied dobē, bet ļoti ceram, ka bibliotēkas vēsumā tās nezaudēs savu skaistumu līdz vismaz svētdienai, 8.septembrim.

Izstādes apmeklētājiem ir arī unikāla iespēja pieteikties uz dālijām, kuras būs sevišķi iepatikušās un nākamgad gribēsies redzēt savā dārzā.