Virtuālās izstādes

Ziemeļvalstu literatūra Jelgavas pilsētas bibliotēkas seno izdevumu krājumā (06.11.2020)

Ik gadu Jelgavas pilsētas bibliotēka novembrī iesaistās Ziemeļvalstu literatūras nedēļā, dažādās aktivitātēs aktualizējot Ziemeļvalstu literatūru un kultūru. Piedāvājam virtuālu ieskatu Jelgavas pilsētas bibliotēkas krājuma senākajā daļā - tajā atrodams ne viens vien latviešu valodā tulkots ziemeļvalstu autoru literārais darbs no 20. gadsimta sākuma. Ieskaties!

Latviskais laimes kods (03.11.2020)

Tā lielā, īstā, laime sastāv no visa kā, pa drusciņai vien. Kas latvietim svarīgs, sirdij tuvs, mīļs, pazīstams, kas rada māju un laimes sajūtu – par to šoreiz!

Rokdarbi priekam un dvēselei (08.10.2020)

Rudenī, kad vakari paliek garāki, varam pievērsties rokdarbiem. Ko darināt, kā sākt? Te var noderēt bibliotēkas grāmatas, nāc un izvēlies!

Kad darbs stāsta par darītāju (14.09.2020)

Ir cilvēki, kuru liktenī ierakstīts atstāt savus darbus mums un nākamajām paaudzēm– spožus, pamanāmus, vēl pēc gadiem un gadsimtiem nozīmīgus. Lasām, uzzinām un lepojamies!

Citas virtuālās izstādes

VIRTUĀLĀS IZSTĀDES PAR JELGAVU