Virtuālās izstādes

Vēltījums Metāla svētkiem Jelgavā: grāmata un metāls (08.09.2017)

Pasaules literatūra un kulinārais mantojums: virtuālā izstāde „Literārais pusdienlaiks” (09.10.2017)

Šonedēļ no 9. līdz 15. oktobrim tiek atzīmēta UNESCO nedēļa „Kultūras mantojums lietojumā”, īpaši aicinot izcelt kulinārās tradīcijas. Mums, latviešiem,  ir bagātas ēdienu un ēšanas tradīcijas, taču mēs allaž esam vēlējušies pabarot ne tikai miesu, bet arī garu. Un ar ko gan citu, ja ne ar labām grāmatām?

Šoreiz par spokiem (05.10.2017)

Rudens ar tumšajiem vakariem, brāzmainu vēju un vientuļu laternu... Kas tur tālāk, tumsā?  Atceramies to sajūtu, kā tika stāstīti spoku stāsti...

Tie ir arī pie mums, bibliotēkā!

Tēva diena (05.09.2017)

Tētis mazajam cilvēkbērnam ir tikpat svarīgs kā mamma. Ilgu laiku tēva loma netika novērtēta, bet pamazām tēva dienas atzīmēšana ienāk arī mūsu ģimenēs. Kā būt labākam tētim – lasiet grāmatās.

No dārza uz galda (04.08.2017)

Visgardākie dārzeņi un ogas izaug manā paša dārzā! Šim apgalvojumam nevar nepiekrist. Kā un ko audzēt un kā pasniegt galdā – tas katras saimnieces ziņā. Tomēr, ja vajadzīgs padoms – nāciet uz bibliotēku!

Dabas aptieciņa (27.06.2017)

Vasarā, kad pļavas un meži pilni ar ziediem un zālēm, ir īstais laiks pievērsties ārstniecības augu vākšanai – ticiet dabas spēkam, un redzēsiet – stiprāki kļūsim paši! Ja nezināt, kā to darīt – padomi ir grāmatās!

Citas virtuālās izstādes

VIRTUĀLĀS IZSTĀDES PAR JELGAVU