Virtuālās izstādes par Jelgavu

Latviešu Avīzes - izstāde veltīta pirmajam laikrakstam latviešu valodā, kurš klajā nāca Jelgavā. Tiešsaistē varam izlasīt vēsturnieku rakstus par šo tematu, atvērt vēlamo avīzes numuru, uzzināt, kas bija 21.gadsimta „Latviešu Avīzes" vai iegūt informācijas avotu sarakstu tālākai izpētei.

ASPAZIJA. Zaļenieki, Jelgava - virtuāls ieskats Aspazijas autobiogrāfisko darbu lappusēs

Aspazijas prēmijas laureātes - biogrāfijas, literatūras saraksti, attēli

ERNESTS JOHANS BĪNEMANIS (1753 - 1806)  -  pirmais latviešu izcelsmes zinātniski tehniskās inteliģences pārstāvis. Viņa izgatavotā aerostata pirmā publiskā demonstrēšana Jelgavā (arī Latvijā un Baltijā) notika 1785. gadā

Māteru Juris - virtuālā izstāde stāsta par rakstnieku, žurnālistu un publicistu Juri Māteru, kurš Jelgavā izdeva pirmo juridisko laikrakstu latviešu valodā Tiesu Vēstnesis (1880 – 1884).

Jelgava 1938.gadā - Friča Forstmaņa fotoarhīvs / Fricis Dziesma. Ventspils bibliotēkas digitālo izstāžu galerija, 2009.

Lūgums ziņot par neaktīvām saitēm.