Video instrukcija: pašapkalpošanās iekārta

Kad bibliotēkā ir kluss un mierīgs, var beidzot pieķerties sen lolotiem darbiem. Esam jums sagatavojuši pašapkalpošanās iekārtas lietošanas video instrukciju.

Iekārta mūsu bibliotēkā parādījās pagājušā gada pavasarī. Daļa lasītāju ar lielu prieku un interesi ir uzņēmusi mūsu "digitālo kolēģi", bet citi joprojām met šim aparātam līkumu, nesaprotot, ko ar to iesākt, baidoties kaut ko sabojāt, bet kāds cits to varbūt pat nav pamanījis.

Patiesībā viss ir ļoti vienkārši. Pārliecinieties par to paši!

Pašapkalpošanās iekārta kopā ar drošības vārtiem un grāmatu nodošanas kasti tika iegādāta "Interreg V–A" Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta "Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā" ietvaros. Projekta mērķis ir bibliotēkas pieejamo pakalpojumu modernizēšana, jauno tehnoloģiju un sistēmu ieviešana, lai paplašinātu vietējās sabiedrības iespējas iegūt jaunas zināšanas, rosinātu interesi apmeklēt bibliotēku un saņemt daudzveidīgus bibliotēkas pakalpojumus.