Veloskolas nodarbības bērniem no 10 gadiem bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis”

BJB Zinītis informē, ka ir dažas brīvas vietas Veloskolas nodarbībām grupiņā no 18.07. līdz 22.07., plkst. 10-11 bibliotēkas Svinību zālē. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ bērnu dalība jāpiesaka pa tālruni 63029093.

Veloskolas nodarbībās bērniem ir iespēja apgūt ceļu satiksmes noteikumus un kārtot kvalifikācijas eksāmenu velo tiesību iegūšanai.

Katra mācību grupa vienu reizi dodas uz mācību klasi Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī, Pētera ielā 5, kur bērni atkārto iegūtās zināšanas un iemācās saprast ceļu policista – satiksmes regulētāja roku žestu nozīmi.

Kopš 2019.gada 211 BJB “Zinītis” Velo skolas audzēkņi sekmīgi nokārtojuši velosipēda kvalifikācijas eksāmenu bibliotēkā.