Tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Ziedīti Kalnu

25. septembrī plkst. 14 Jelgavas Pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš aicina uz tikšanos ar dzejnieci un rakstnieci Ziedīti Kalnu.

Septembris ir biruma mēnesis. Sabirst bērni atpakaļ skolā, sabirst dzeja Dzejas dienās, sabirst skatītāji, klausītāji un aizrautīgi ļaudis pulciņos. Jelgavas Pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņā tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Ziedīti Kalnu. Novadnieces Ziedītes Kalnas vārdi grāmatās gan mazajiem, gan lielajiem savā dzimtajā pusē, dabā un cilvēku dvēseles dzīlēs smelti. Aicinām visus interesentus paklausīties un parunāties ar dzejnieci bibliotēkā svētdien, 25. septembrī pulksten 14 Krišjāņa Barona zālē.

Informējam, ka Jelgavas Pilsētas bibliotēkas lasītaju klubiņš no šī gada septembra mainījis tikšanās laiku. Turpmāk klubiņš tiksies mēneša pēdējā svētdienā plkst. 14. Pievienoties lasītāju klubiņam aicināts ikviens, kam patīk lasīt grāmatas, ieteikt kādu labu lasāmvielu citiem vai vienkārši labi pavadīt laiku interesantās sarunās un sirsnīgā kompānijā.

Dalība pasākumā bez maksas.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts.

Publicitātes foto izgūts no www.ezerrozesgramatas.lv