Tikšanās ar Armandu Puči Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Tikšanās cikla “VIŅI raksta – vīrietis rakstnieks latviešu literatūrā” ietvaros Jelgavas pilsētas bibliotēkā 8. decembrī plkst. 14.00 viesosies sporta žurnālists, grāmatu autors un TV raidījumu vadītājs Armands Puče.

Pasākuma laikā Puče stāstīs gan par savu jaunāko grāmatu “Aitas”, kas pārdošanas pirmajā nedēļā jau iekļuva Latvijas grāmatnīcu desmit visvairāk pārdoto grāmatu skaitā, gan dalīsies iespaidos par iepriekšējiem darbiem. Ikviens klātesošais varēs uzdot sev interesējošus jautājumus un varbūt pat rosināt uz kādu diskusiju, jo Armands Puče sevi ir pierādījis kā ļoti zinošu un kompetentu personību dažādās jomās. Saruna ar rakstnieku noteikti būs interesanta ikviena vecuma auditorijai, jo grāmatu autors ar saviem stāstiem spēj aizraut klātesošos, tāpēc aicinām pasākumu apmeklēt arī jauniešus.

Žurnālists un rakstnieks savā ražīgā darba periodā ir sarakstījis vairāk nekā 10 grāmatas, galvenokārt par personībām Latvijas sportā, tostarp “OZO. Cilvēks uz ledus”, “Kambala…, āmen!”, “Brālis” un citas. Šovasar tika izdota autora jaunākā grāmata “Aitas”, kas stāsta par cilvēka privātuma robežām, kas mūsdienās kļuvušas pavisam trauslas. Pučes darbi ir nenovērtējamo ar to, ka atstāj paliekošu pēcgaršu un rosina lasītāju domāt.

Aicinām ikvienu uz nesteidzīgu pēcpusdienas tikšanos Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26. Dalība pasākumā bez maksas.

*Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts.