Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Tava grāmata īpašā vietā

Ikviens aicināts iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas akcijā „Tautas grāmatu plaukts”, līdz 1.novembrim atnesot uz Jelgavas Zinātnisko bibliotēku vai uz kādu citu tuvāko bibliotēku, sev nozīmīgu, īpašu grāmatu, lai to kopā ar dāvinātāja ierakstīto vēstījumu lasītu cilvēki šodien un arī nākamajās paaudzēs.

„Tautas grāmatu plaukts” tiks izvietots Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas ātrijā un sliesies piecstāvu mājas augstumā. Tā apjoms ir pāris desmiti tūkstoši grāmatu. Akcijas rezultātā tiks ne vien piepildīts „Tautas grāmatu plaukts”, bet arī noskaidrota nācijas mīļākā grāmata un autors.

Gaismas pils satura veidošanā interesenti visās Latvijas bibliotēkās aicināti piedalīties, atnesot savu īpašo grāmatu ar ierakstītu novēlējumu līdz 1.novembrim. Kā apliecinājumu par dalību akcijā cilvēki saņems grāmatzīmes, kas tapušas ar reklāmas aģentūras „DDB Latvia” un Jelgavas tipogrāfijas atbalstu.

Akcijas interneta vietnē www.tautasgramatuplaukts.lv dalībniekiem un citiem interesentiem ir iespēja iepazīties ar dāvināto grāmatu nosaukumiem, autoriem, tautas grāmatu lasīšanas kanonu un citām ar akciju saistītām aktualitātēm.