Sadarbība ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku

Jelgavas pilsētas bibliotēka uzsākusi sadarbību ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku un piedāvā iespēju ikvienam, kuram nepieciešama pielāgota literatūra (audio formātā vai palielinātā drukā), saņemt to Jelgavas pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26). Pašlaik bibliotēkā pieejama audio formāta grāmatu kopa, kas atkarībā no pieprasījuma tiks mainīta. Piedāvājums attiecas gan uz personām ar redzes problēmām, gan citādām lasīšanas grūtībām. Lai izmantotu šo pakalpojumu, jāuzrāda invalīda apliecība vai ārsta izziņa, ka nepieciešama informācija audioformātā un/vai palielinātā drukā.

Visi informācijas resursi, kas pieejami Latvijas Neredzīgo bibliotēkā, apskatāmi viņu e-katalogā. Atsevišķi izdalīti pēdējo mēnešu jaunieguvumi.

Arī Jelgavas pilsētas bibliotēkas krājumā pieejamas vairāk nekā 50 klausāmgrāmatas, gan pasakas un dzeja bērniem, gan latviešu oriģinālliteratūras darbi pieaugušajiem.