Rudens raibumiņos iet patiešām raibi!

Aicinām aplūkot bilžu galeriju no Rudens raibumiņu pasākuma, kas notika 23. oktobrī Jelgavas pilsētas bibliotēkā. Kā jau ierasts, skolēnu brīvlaikā mēs organizējam dažādas aktivitātes bērniem, lai dotu vairāk iespēju interesanti un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Arī jaunāko bērnu mammām un omītēm tas ir patīkams atelpas brīdis, jo, kamēr bērns aizrautīgi darbojas bibliotekāru vadībā, ir brīnišķīga iespēja nesteidzīgi palasīt kādu žurnālu vai grāmatu bibliotēkā, vai vienkārši mierīgi atvilkt elpu no ikdienas lielā skrējiena.

Tikmēr mēs kopā spēlējām jaunākās galda spēles, veidojām kolāžas un ekoloģiskos konfeti salūtus no rudens lapām. Bērnu atsaucība bija patiešām liela – kopumā bija sanākuši 22 bērni! Iesākumā visi ļoti centīgi darbojās radošajos uzdevumos, bet, kad darbs bija padarīts, bet prom iet vēl it nemaz negribējās – tad tik sākās īstā ballīte! Mūzika, smiekli, joki un, jā, arī pa kādam nedarbam. Bet, bērni paliek bērni, un viss galu galā izvēršas ļoti labi!

Mums ļoti patika šī radošā pēcpusdiena un šķiet, ka bērniem arī! Tādēļ gaidīsim visus pie sevis ziemas brīvdienu laikā, kad durvis vaļā vērs Ziemas raibumiņi! Sekojiet līdzi jaunumiem!

Bilžu galerija aplūkojama TE.