Rudens raibumiņi - radošās aktivitātes bērniem rudens brīvlaikā

23. oktobrī no plkst. 12.00 līdz 14.00 Jelgavas pilsētas bibliotēka pie sevis aicina bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem, lai saturīgi un interesanti pavadītu brīvlaiku!

Mēs kopā spēlēsim jaunākās galda spēles un radoši darbosimies ar krāsainajām rudens lapām – veidosim kolāžas un visi kopā iemācīsimies uzmeistarot ekoloģisko konfeti salūtu!

Kāpēc ekoloģisko? Mēs taču visi zinām, ka atstāt aiz sevis atkritumus nav laba lieta un tradicionālie konfeti slikti sadalās dabā, un kaitē gan dzīvniekiem, gan zivīm jūrās un okeānos, kur daudz atkritumu neglābjami tiek ieskaloti. Taču mēs konfeti pagatavosim no rudens lapām - tas būs gan dabai draudzīgi, gan skaisti, gan interesanti.

Tāpat visi varēs iemēģināt arī jaunākās galda spēles, piemēram, Šurpu turpu, Kontinentu medības, iKnow ģimenes viktorīnu, 5 sekundes junioriem, bērnu sacerēto mīklu spēli un daudzas citas.

Ar visiem materiāliem mēs nodrošināsim uz vietas. Lai nāktu bērniem talkā, pirms divām nedēļām Jelgavas pilsētas bibliotēkas darbinieki organizēja rudens lapu vākšanas talku, kuras laikā tika savāktas un starp grāmatu lapām saliktas žāvēties krāsainās rudens lapas, kuras tagad gaida Rudens raibumiņu dienu! Taču, ja kādam mājās jau ir paša sažāvētas rudens lapas - droši var nest līdzi uz bibliotēku!

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama! Darbošanās notiks Mazajā zālē, 3.stāvā.

p.s. pasākuma laikā publicitātes vajadzībām var tikt filmēts un fotografēts.