Piedalies digitālā Baltijas ceļa veidošanā

23. un 24.augustā no plkst.12:00 līdz 20:00 Rīgā Esplanādē Eiropas digitālā bibliotēka „Europeana” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina Latvijas iedzīvotājus atzīmēt akcijas „Baltijas ceļš” gadadienu, izveidojot internetā Baltijas ceļa karti.

Ikvienam interesentam būs iespēja digitalizēt savu līdzpaņemto Baltijas ceļa piemiņas lietu un iekļaut to digitālajā arhīvā publicēšanai šeit.

Piemiņas lieta var būt jebkas, kas konkrētajam cilvēkam saistās ar Baltijas ceļa akciju - fotogrāfija, dokuments, piespraude, apģērba gabals, tramvaja biļete u.c.

Līdzi atnestie materiāli tiks uz vietas nofotografēti un ievietoti Baltijas ceļa digitālajā kartē, vietā, kurā cilvēks stāvējis Baltijas ceļa laikā. Visi līdzi paņemtie materiāli tiks uzreiz atgriezti atpakaļ īpašniekam. Atzīmēt sevi Baltijas ceļa digitālajā kartē, pievienojot foto, iespējams arī katram pašam, ielogojoties šeit.