Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Paradīzes dārzs

No 20. jūnija Jelgavas pilsētas bibliotēkas izstāžu galerijā iespējams aplūkot Anitas Baltrūnas gleznu izstādi "Paradīzes dārzs". Pati Anita saka: "Gleznoju es putnus un zvērus, ar eļļas krāsām. Man ikdienā ļoti patīk vērot dzīvniekus un viņu uzvedību, apbrīnoju viņu gudrību un to, kā viņi izjūt dabu." Izstādes atklāšana norisināsies 20. jūnijā pulksten 16.00. Laipni aicināts ikviens interesents!


"Zīmēju jau no bērnības, manā ģimenē vairums zīmē vai nodarbojas ar rokdarbiem. Biju šo nodarbi atlikusi, jo dzīve aizveda pa skatuves taciņu uz skaistumkonkursu organizēšanu un dalību tajos. Kad šis pasākums mani izsmēla, nācās apdomāt, kā es vēl varu palīdzēt sabiedrībai, un man nebija daudz jāgudro, nāca atmiņā zīmēšana un tās sajūtas, kas mani pārņēma zīmējot. Kāpēc sāku ar putniem - to pastāstīšu izstādes atklāšanas dienā, gribu tikai pateikt, vērojiet dabu, tā pati visu jums pasaka priekšā.

Gleznošana man ir sava veida meditācija, jo, kamēr gleznoju, atrodos citā pasaulē un visu to enerģiju lieku uz audekla. Katrai gleznai sava aura un emocija, kas tanī brīdī manī mīt. 
Manas gleznas tiek veltītas bērniem un pieaugušajiem, kas ir tādi paši pasaules vērotāji kā bērni. Esmu par to, lai ikvienam bērnam būtu iespēja augt kopā ar mākslu, jo māksla izglīto. Dzīve jādzer no skaņu un krāsu avota, tas stiprinās smadzenes."

 

Tiekamies bibliotēkā - labo sajūtu vietā!