No 2021. gada 11. oktobra Jelgavas pilsētas bibliotēkas turpina apkalpot visus reģistrētus bibliotēku lietotājus

Reģistrēties par bibliotēku lietotāju iespējams arī attālināti, aizpildot tiešsaistes veidlapu šeit: https://ej.uz/registrejiesJPB

Informējam, ka visi pakalpojumu sniedzēji bibliotēkās ir ar vakcinācijas/Covid-19 pārslimošanas sadarbspējīgu sertifikātu.

Apmeklētāju skaits bibliotēkas telpās ierobežots, ievērojot 2 metru distanci un telpu platību. Bibliotēkas telpās izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi. Atrodoties bibliotēkas telpās, obligāta ir sejas un deguna aizsega valkāšana (izņemot bērnus, kuri nav sasnieguši 7 gadu vecumu).

Bibliotēku datori ir pieejami individuālam (vienas mājsaimniecības) apmeklējumam, izmantojot datoru e-pakalpojumiem ne ilgāk kā pusstundu dienā. Pieejami arī printēšanas, skenēšanas, iesiešanas u.c. pakalpojumi. Vēlamo pakalpojumu saņemšanas laiku aicinām pieteikt laicīgi, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu konkrētajai bibliotēkai.

Avīzes un žurnāli lasīšanai uz vietas pieejami tikai personām ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta ir iespēja saņemt/nodot vēlamās grāmatas un lietot bibliotēku pieejamos datorus ar iepriekšēju pierakstu.

Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku individuāli apmeklē tikai pieaugušo pavadībā.

Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkās aicinām lietotājus rezervēt grāmatas jau iepriekš, kā arī pagarināt grāmatu nodošanas termiņus attālināti – elektroniskajā kopkatalogā https://ej.uz/jpb-katalogs, vai arī zvanot pa tālruni un rakstot uz e-pastu.

Bibliotēkas nodrošina arī lietotāju attālinātas konsultācijas un uzziņas.

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu kontakti attālinātajām konsultācijām:

Tālruņi:

63046587 un 63046713 (Jelgavas Pilsētas bibliotēka)

63011829 (Pārlielupes bibliotēka)

63083151 (Miezītes bibliotēka)

63029093 (Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis”)

E-pasti:

abo@biblioteka.jelgava.lv