No 15. novembra Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiālbibliotēkas atsāk apmeklētāju apkalpošanu klātienē

Bibliotēkās varēs apmainīt iespieddarbus, izmantot lasītavas pakalpojumus, izmantot datorus (līdz 30 minūtēm) un saņemt citus bibliotēkas pakalpojumus. Apmeklētājiem, ierodoties bibliotēkā, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Bibliotēkas telpās jāievēro savstarpēja 2 metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus) un jālieto sejas maskas (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam). Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Tiem, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, būs iespēja saņemt grāmatas un žurnālus bezkontakta režīmā:

Filiālbibliotēku kontaktinformācija:

• Pārlielupes bibliotēka:

Tālr.:63011829
e-pasts: Parlielupe@biblioteka.jelgava.lv

• Miezītes bibliotēka:

Tālr.63083151
e-pasts: Miezite@biblioteka.jelgava.lv

• Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis”:

Tālr.: 63029093

e-pasts: Zinitis@biblioteka.jelgava.lv

Par pasūtīto izdevumu saņemšanu sazināsimies ar katru lasītāju individuāli un vienosimies par pasūtījuma saņemšanu ārpus bibliotēkas!

Ja vēl neesi bibliotēkas lietotājs – reģistrējies attālināti, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas formu bibliotēkas tīmekļvietnē http://www.jelgavasbiblioteka.lv/ un saņem piekļuves datus e-katalogam, 3td grāmatu bibliotēkai, datubāzēm Letonika.lv, EBSCO un Britannica.

Bibliotēkas turpina attālinātos pakalpojumus un konsultācijas.

Ar vadlīnijām bibliotēku darbībai no 15. novembra var iepazīties šeit