No 12. janvāra Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles atsāk grāmatu izsniegšanu

Informējam, ka no 12. janvāra Jelgavas pilsētas bibliotēkā un tās filiālēs – Miezītes bibliotēkā, Pārlielupes bibliotēkā un bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis” – atkal būs iespējams saņemt grāmatas.

Vēršam bibliotēkas apmeklētāju uzmanību uz to, ka joprojām pastāv būtiski ierobežojumi lietotāju apkalpošanā:

• Bibliotēkas uzņem individuālus apmeklētājus (1 persona vai 1 mājsaimniecībā dzīvojošie);
  • Atrodoties bibliotēkās, jāievēro 2 metru distance vienam no otra;
  • Ienākot un atrodoties bibliotēkās, jālieto sejas maska;
  • Bibliotēkās vienlaikus var uzturēties ierobežots skaits apmeklētāju;
  • Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 15 minūtes;
  • Bibliotēku lasītavas apmeklētājiem ir slēgtas;
  • Nav pieejami bibliotēkas datori, ka arī dokumentu skenēšanas, kopēšanas un iesiešanas pakalpojumi;
  • Nodotās grāmatas un žurnālus pirms atkārtotas izsniegšanas ievieto karantīnā uz 72 stundām;
  • Bibliotēkās nenotiek nekādi publiskie pasākumi.

Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkās, aicinām lietotājus rezervēt grāmatas jau iepriekš, kā arī pagarināt grāmatu nodošanas termiņus attālināti – elektroniskajā katalogā (https://jelgava.biblioteka.lv/Alise/lv/search.aspx), vai arī zvanot pa tālruni un rakstot uz e-pastu. Grāmatu nodošanai aicinām izmantot iekārtu, kas atrodas netālu no bibliotēkas ieejas durvīm Akadēmijas ielā 26. Atgādinām, ka grāmatu nodošanas iekārta nav paredzēta grāmatu dāvinājumiem.

Jelgavas pilsētas bibliotēkai un bērnu un jauniešu bibliotēkai „Zinītis” ir mainīts darbalaiks. Jelgavas pilsētas bibliotēka darba dienās būs atvērta no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00, svētdienās – no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00. Savukārt, „Zinītis” savus apmeklētājus gaidīs darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.00. Pārlielupes un Miezītes bibliotēkas strādās pēc ierastā darbalaika.

Bibliotēkas turpina konsultēt lasītājus attālināti pa tālruni 63046587, kā arī elektroniski abo@biblioteka.jelgava.lv un info@biblioteka.jelgava.lv. Aizvien spēkā ir pakalpojums e-pastā saņemt skenētus materiālus no grāmatām, laikrakstiem un citiem iespieddarbiem. Vairāk informācijas par pakalpojumu ŠEIT.

Šāda bibliotēkas darba kārtība būs spēkā līdz nākamajam paziņojumam.

Sekojiet līdzi jaunumiem bibliotēkas tīmekļvietnē www.jelgavasbiblioteka.lv un sociālajos tīklos: www.facebook.com/Jelgavasbiblioteka un www.draugiem.lv/jelgavasbiblioteka.