Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Muzeju nakts Jelgavas Pilsētas bibliotēkā

13. maijā no pulksten 18.00 līdz 23.00 Jelgavas Pilsētas bibliotēka (Akadēmijas iela 26) aicina jelgavniekus un Jelgavas viesus apmeklēt Muzeju nakts aktivitātes bibliotēkā, lai piedzīvotu radošumu un kopā būšanas prieku.

Visa vakara garumā bibliotēkas apmeklētājiem būs iespēja nesteidzīgi pavadīt laiku un līdzdarboties spēļu istabā un radošajās darbnīcās “Radītprieks: pavasara brīnumainais pieskāriens” un “Radām katrs, radām kopā”, pārbaudīt savu erudīciju spēlē “Rādu, radu, varu – daru”.

 

Pulksten 18.00, 20.00 un 22.00 gaidīsim uz ekskursiju bibliotēkā “(at)Rast radīto”. Ekskursijas laikā bibliotēkas viesi tiks aicināti doties mazā ceļojumā pa bibliotēkas ēkas vēstures takām no senākas pagātnes līdz mūsdienām un ielūkoties bibliotēkas radītajā "Tējnīcā pie Allunan Indriķ".

 

Īpaši viesi Muzeju naktī bibliotēkā pulksten 19.00  Krišjāņa Barona zālē būs Vilces amatierteātris ar izrādi “Bizness”. Lugas autors Auseklis Rietenieks, režisore Regīna Deksne, scenogrāfe Zane Jansone.

 

Savukārt pulksten 21.00 ar melodisku koncertprogrammu “Ai, Jelgava, Tu klusā laimē smaidi” bibliotēkas apmeklētājus priecēs dziedātājs Vilnis Dumpis un koncertmeistars Uģis Muzikants.

 

Visas Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Muzeju nakts aktivitātes un pasākumi ir bez maksas.

 

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.


Laipni aicināts ikviens interesents!