Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Muzeju nakts Jelgavas Pilsētas bibliotēkā

Sestdien, 14. maijā, pēc divu gadu pārtraukuma no pulksten 18.00 līdz 23.00 Jelgavas Pilsētas bibliotēka aicina jelgavniekus un Jelgavas viesus klātienē apmeklēt Muzeju nakts aktivitātes bibliotēkas viesmīlīgajās telpās Akadēmijas ielā 26.

Visa vakara garumā bibliotēkas apmeklētājiem būs iespēja nesteidzīgi pavadīt laiku un līdzdarboties spēļu istabā un radošajā darbnīcā “T-kreklu otrā dzīve”, kur no novalkātiem T-krekliem varēs mācīties izgatavot dažādus aksesuārus. Bibliotēkas bērnu stūrītī mazākie bibliotēkas apmeklētāji varēs noskatīties papīra teātra izrādi “Slepenie svētki”, kā arī pārbaudīt savas zināšanas konkursā “Kad grāmatu varoņi iziet pasaulē”.

 

Pulksten 18.00, 20.00 un 22.00 gaidīsim uz ekskursiju bibliotēkā “Pazaudētais un atrastais”. Ekskursijas laikā bibliotēkas viesi tiks aicināti doties mazā ceļojumā pa bibliotēkas ēkas vēstures takām no senākas pagātnes līdz mūsdienām.

 

Īpaši viesi bibliotēkas Muzeju naktī būs Līvbērzes amatierteātris “Radi”, kas uzstāsies pulksten 19.00 Krišjāņa Barona zālē ar izrādi “Dzīve ar piedzīvojumu garšu”, pieci eleganti stāsti vienā cēlienā. Izrādes teksta autors un režisors Kārlis Anitens.

 

Savukārt pulksten 21.00 ar melodisku koncertprogrammu “Plaukstas nospiedums dedzina vaigu” bibliotēkas apmeklētājus priecēs dziedātājs Vilnis Dumpis un koncertmeistars Gints Žilinskis.

 

Visas Jelgavas pilsētas bibliotēkas Muzeju nakts aktivitātes un pasākumi ir bez maksas.

Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts.

Laipni aicināts ikviens interesents! 

 

JELGAVAS PILSĒTAS BIBLIOTĒKAS MUZEJU NAKTS AFIŠA