Miezītes bibliotēkā Dobeles literātu biedrība "Spārni" aicina uz dzejas lasījumu ar muzikālo pavadījumu

21. novembrī Miezītes bibliotēkā aicinām uz "Dzeju no sirds" – Dobeles literātu biedrības "Spārni" dzejas lasījumu ar Agra Rencberga muzikālo pavadījumu.

Literātu biedrībā "Spārni" darbojas ap 40 dalībnieku no Auces, Tērvetes un Dobeles novada. Šoreiz dzeju uz Miezītes bibliotēku atvedīs Solveiga Puķīte, kuras dzejas rindas kalpo par šī muzikālā vakara moto:

Šorīt
pamodos reizē ar putniem –
pasaule skanēja dziesmās
priekā par jaunu rītu...

Dzejniece S. Puķīte nāk no Tērvetes un ir pazīstama gan ar saviem dzejgas, gan prozas darbiem ("Stūrabuks", "Saule pūpolkokā", "Apsolījums" u.c.), kas pieejami arī mūsu bibliotēkās.

Solveiga Puķīte ir arī 2019. gada tautas dzejnieku konkursa "Dzeja no sirds" uzvarēja ar dzejoli "Man vajag varavīksni", kuru pēc tam mūzikā ietērpa Guntars Veits.

Savukārt par vakara muzikālo pusi parūpēsies mūziķis Agris Rencbergs. Viņš ir pabeidzis Jelgavas mūzikas vidusskolas kontrabasa klasi, ilgus gadus strādājis par mūzikas skolotāju, spēlējis Jelgavas diksilendā, grupā "Jaunais laiks" u.c. Vada arī vairākus vokālos ansambļus.

Pasākums tiks rīktos, ievērojot visas valstī noteiktās epidemiloģiskās prasības, ievērojot distanci un citus ierobežojumus.