Miezītes bibliotēkā Anda Legzdiņa darbu izstāde

No 5. jūlija Miezītes bibliotēkā (Dobeles šosejā 100A) skatāma māslinieka, ilggadēja bibliotēkas lasītāja - Anda Legzdiņa izstāde “Gleznainās paplātes”.

Izstādē mākslinieks dalās ar savu vaļasprieku, kura rezultāts apvieno gan skaistumu, gan praktiskumu.

Andis par saviem darbiem saka tā: “Es izgatavoju paplātes no koka un finiera. Tās ir gan taisnstūra formas, gan apaļas, gan grozāmas. Paplātes ir pārklātas ar akrila krāsu zīmējumu un pēc tam ar pārtikai drošu epoksīda sveķu pārklājumu. Gatavos darbus var izmantot servēšanai, galda noformēšanai, ēdienu pasniegšanai.”

Izstāde Miezītes bibliotēkā skatāma līdz pat 6. septembrim no otrdienas līdz piektdienai plkst. 10 līdz 18, sestdienās no plkst. 10 līdz 17, svētdienās un pirmdienās bibliotēka slēgta.