Miezītes bibliotēka aicina uz cimdu izstādi

No 8. februāra līdz 21. martam Miezītes bibliotēkā, Dobeles šosejā 100A, būs vērojama Cimdu izstāde. Apmeklētāji varēs aplūkot tautiskos cimdus, kas ir adīti dažādās tehnikās un ir atbraukuši arī no Rīgas un Dobeles, turklāt kolekciju papildinās arī vēsturiskie cimdi no Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja. Izstādes atklāšana notiks 8. februārī plkst. 12.00.

Izstādes atklāšanas dienā, 8. februārī plkst. 13.00 notiks arī cimdu adīšanas nodarbība, uz kuru tiek aicināts ikviens interesents, kurš grib iemācīties noadīt lentveida valnīšus un Rucavas robiņus. Praktiskajās zinībās visus ievadīs meistare no Rīgas – Baiba Pilāne.

Gan izstādes apmeklējums, gan praktiskā adīšanas nodarbība ir bez maksas. Ieeja - bez maksas. Vairāk informācijas – Miezītes bibliotēkā, zvanot pa tālruni 63083151.