Marta vidū jau atkal startēs Mazo pūcēnu skoliņa

Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezīte, Pārlielupe un Zinītis līdz 10. martam gaida mazo trīsgadnieku pieteikumus „Mazo pūcēnu skoliņai”. Nodarbību cikls ir iekļauts Latvijas Nacionālās bibliotēkas iniciētajā lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts” un ir guvis lielu atzinību mūsu mazo lasītāju vidū.

Nodarbību cikls ir sadalīts 3 daļās, kurās bērni ar saviem vecākiem varēs iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus.

Pirmās nodarbības notiks mūsu filiālēs – Miezītē, Pārlielupē un Zinītī 14. martā, bet Jelgavas pilsētas bibliotēkā – 15. martā. Otrā nodarbība sekos tieši pēc nedēļas – filiālēs 21. martā, bet Jelgavas pilsētas bibliotēkā – 22. martā.

Noslēgums būs visiem kopīgs –  29. martā Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē. Pēc skoliņas absolvēšanas, kā jau tas ierasts, katram mazajam skolēnam pienāksies arī Pūcītes liecība un balva par dalību.

Mēs jūs gaidīsim!