Mācību gada atklāšanas pasākums - ZinīBUMS

1.septembrī no plkst. 17.00-19.00 Pasta salā notiks mācību gada atklāšanas pasākums „ZinīBUMS”. Pasākumā piedalīsies arī Jelgavas bērnu bibliotēka „Zinītis”, kura aicina skolēnus, viņu vecākus, vecvecākus un draugus tikties pie bibliotēkas telts, lai pavadītu laiku kopīgās aktivitātēs – spēlētu spēles, ievingrinātu pirkstiņus radošajās darbnīcās, piedalītos konkursiņos un uzzinātu jaunākās aktualitātes par jaunumiem Jelgavas bibliotēkās.

Pasākuma laikā bibliotekāri uzrunās jelgavniekus, lai informētu par savu dalību Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projektā „Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā”. Pasākuma nosaukums ir „Bibliotēka dodas pilsētā” un šis būs pirmais publiskais pasākums, kura laikā pieejama informācija par projektā plānotajām aktivitātēm.

Informācija par projektu:

www.jelgavasbiblioteka.lv

Lūdzam pievērst uzmanību, ka 1.septembrī bērnu bibliotēka „Zinītis” būs atvērta līdz plkst. 15.00, lai vēlāk visus interesentus gaidītu Pasta salā.