Letonikas zinību spēle

Sākās Letonika.lv erudīcijas konkurss, kas turpināsies visa gada garumā. Tā ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes informācijas meklēšanā datubāzē, kura ikvienam lasītājam Zinātniskajā bibliotēkā un filiālēs ir pieejama bez maksas.

Konkursa jautājumu publicēšanas datumi atzīmēti Letonika.lv kalendārā 2014. Dalībniekiem tikai jāiesūta atbildes uz jautājumiem par Latvijas interesantajām vietām, faktiem, notikumiem un cilvēkiem.

Turpmāk katru mēnesi balvas saņems divi uzvarētāji – pirmais pareizās atbildes sniedzējs un izlozes kārtībā viens no pareizo atbilžu autoriem. Balvu saņēmēji tiks paziņoti ikmēneša digitālajā avīzē Letonika.lv JAUNUMI sākot ar marta mēnesi.

Pēdējā kārta notiks novembrī, bet uzvarētāju sumināšana paredzēta decembrī, kad tiks apbalvota arī labākā klase.

Noteikumi