Latvijas Zinātņu akadēmijas lekciju un diskusiju pēcpusdiena

Jelgavas Pilsētas bibliotēka aicina uz tikšanos ar sabiedrībā nozīmīgiem cilvēkiem, kuri dalīsies ar savām zināšanām gan ekonomikas, gan veselības jautājumos Latvijas Zinātņu akadēmijas lekciju un diskusiju pēcpusdienā “Sabiedrības ekonomiskā atveseļošanās un veselība”. Pasākums norisināsies 30. septembrī no pulksten 16.00 līdz 18.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkas K. Barona zālē, Akadēmijas ielā 26. Ieeja bez maksas.

Tās būs iedvesmojošas un spēcinošas sarunas, lai visi kopā justos zinošāki, informētāki, drošāki. Pasākuma pamatuzdevums: dalīties domās ar Jelgavas inteliģenci, uzņēmējiem un plašāku sabiedrību par Latvijas ekonomikas perspektīvu, iedzīvotāju veselību Covid-19 pandēmijas laikā, kā arī sniegt ieskatu sociālās uzvedības modelēšanā pēc uzspiestās situācijas ar distancēšanos, sabiedrisko atsvešināšanos un tradicionālo komunikācijas formu deformācijām.

deformācijām.

Lektori:

1.       Akadēmiķis Ivars Kalviņš, LZA prezidents – Covid-19, mutācijas, vakcīnas un imunitāte.

2.       Mārtiņš Āboliņš, Bankas “Citadele” ekonomists – Latvijas ekonomikas attīstība Covid-19 pandēmijas laikā un prognozes ekonomikas tālākai attīstībai.

3.       Akadēmiķis Andrejs Ērglis, LZA viceprezident – medicīna 21. gadsimtā: zinātnes integrācija sirds veselībai un cilvēku labklājībai.

4.       Prof. Dr. Baiba Martinsone – Covid-19 pandēmijas pieredzes psiholoģiskie aspekti.

Pasākuma moderators Ojārs Spārītis, LZA viceprezidents.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās līdz 27.09. pa tālruni 63046587 vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu https://ej.uz/reģistrācija. Personas datu apstrāde tiek veikta ar mērķi īstenot pasākumu.

*Pasākumu var apmeklēt uzrādot personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu  digitālo Covid-19 sertifikātu.

*Pasākuma laikā nav jālieto sejas maskas un nav jāievēro distance.

*Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts

*Mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī pasākuma plānā iespējamas izmaiņas