Lasītāji var saņemt brilles lasīšanai

Atnāci uz bibliotēku, bet aizmirsi brilles? Nu tā vairs nav problēma! Sadarbībā ar SIA „OC Vision” un SIA „Vision Express Baltija” Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā bezmaksas lasāmbrilles saviem lasītājiem lasīšanai uz vietas mūsu lasītavā, 2.stāvā. Šo brīnišķīgo ideju esam noskatījušies kādā bibliotēkā Bavārijā, Vācijā, un mēs ceram, ka mūsu lasītājiem tā patiks.
Kā tas strādā? No briļļu stenda brīvi paņem tās brilles, kas tev vislabāk der, uzvelc – un lasi! Atļauja nav jāprasa! Pirms došanās prom, lūdzu, notīri brilles ar turpat stendā esošo lupatiņu un noliec atpakaļ vietā, lai brilles labi kalpotu arī pārējiem lasītājiem. Šī akcija norisināsies līdz nākamā gada 15.janvārim un turpināsies, ja mūsu lasītājiem šis pakalpojums iepatiksies.

Vairāk par šo akciju lasi mūsu Facebook lapā