Nāca klajā jauns izdevuma "Letonika.lv" numurs

Lasītājiem pieejams elektroniskās avīzes "Letonika.lv Jaunumi" marta numurs - ceļvedis Latvijas kultūrā, vēsturē, valodā, dabā un literatūrā, kā arī informācijas krātuve, zinību avots un digitāls mācību palīglīdzeklis.

Lasīt tālāk

Jelgavnieki devās uz Lielās lasīšanas svētkiem

"Baltijas Grāmatu svētkos 2014" Ķīpsalas izstāžu zālē, Rīgā, notika lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu un jauniešu žūrija 2013" noslēguma pasākums – "Lielie lasīšanas svētki". Šajos svētkos tika apbalvoti rakstnieki, tulkotāji un mākslinieki, kas žūrijas dalībnieku vērtējumā ieguva trīs augstākās vietas dažādās vecuma grupās.

Spodrības diena pilsētas bibliotēkās

28.februārī Jelgavas pilsētas bibliotēkās notiks Spodrības diena, tādēļ apmeklētājiem tās būs slēgtas. Gaidīsim jūs atkal svētdien Zinātniskajā bibliotēkā un sestdien filiālēs - bibliotēkā "Pārlielupe", "Zinītis" un Miezītes bibliotēkā.

Pārlielupes bibliotēkā skatāmas Islandes ainavas

Jelgavas bibliotēka "Pārlielupe" ikvienu interesentu aicina aplūkot izstādi "Skarbā sala", kuras autors Andijs Kaltigins fotogrāfijās iemūžināja Islandes ledāju netveramās ainavas, krāsu mirdzumu, kalnu un upju gleznainu saskaņu, tumšos oļus un krāteri.

Lasīt tālāk

M.Stārastes mēnesis bērnu bibliotēkā (Foto)

Jelgavas bērnu bibliotēkā "Zinītis" noslēdzās Margaritas Stārastes mēnesis, kura laikā ikviens lasītājs varēja balsot par mīļāko mākslinieces zīmēto tēlu, apmeklēt tematisku pasākumu par rakstnieces mūžu un daiļradi, kā arī apskatīt košu literatūras izstādi "Mūžs kā pasaka".

Izdots gadskārtējais Izglītības ceļvedis

Aicinām iepazīties ar izdevumu "Izglītības ceļvedis 2014", kas lasītājiem sniedz informāciju par augstākās, specializētās un interešu izglītības iespējām Latvijas mācību iestādēs.

Lasīt tālāk

Kā kļūt par pieprasītu darbinieku?

Kā pareizi sagatavot CV un uzrakstīt kvalitatīvu motivācijas vēstuli? Kādas ir darba un karjeras izvēles iespējas Latvijā? Kādas apmācības tiek piedāvātas bezdarbniekiem? – šie ir tikai daži jautājumi, ar kuriem saskaras darba meklētāji. Lai rastu atbildes, ikviens aicināts piedalīties Karjeras dienā, kas ES mājā (Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā) notiks 11.martā no 11:00 līdz 15:00.

Lasīt tālāk

Lielie lasīšanas svētki - jau sestdien

Lielās lasīšanas svētkos, 1.martā, no plkst.12:00 līdz 14:00 Ķīpsalas izstāžu centrā tiks noskaidrotas bērnu, jauniešu un vecāku visaugstāk novērtētas grāmatas, ar kurām čaklie lasītāji iepazinās "Bērnu un jauniešu žūrijas 2013" laikā.

Eiropas Parlamenta vēlēšanu norise

Pēc trim mēnešiem, 24.maijā, notiks Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas, tādēļ Informācijas birojs mājas lapā publicēja iedzīvotāju jautājumus un atbildes par vēlēšanām, kā arī apkopoja svarīgāko informāciju ceļvedī.

Lasīt tālāk

Meistardarbnīca "Margaritas Stārastes noskaņās"

22.februārī plkst.14:00 par godu rakstnieces un mākslinieces Margaritas Stārastes piemiņai Jelgavas Miezītes bibliotēkā, Dobeles šosejā 100, notiks gleznošanas meistardarbnīca "Margaritas Stārastes noskaņās" ar mākslinieci un skolotāju Zigrīdu Cīruli.