Atsākas datorapmācību nodarbības

Bibliotēkā "Pārlielupe" atsākās datorapmācības senioriem. Aizvadītajā nodarbībā tika apgūtas pirmās iemaņas – ieslēgt datoru, atrast programmas, darboties ar peli un citas pamatprasmes. Rītdien, 5.februārī, plkst. 11:00 seniori tiksies atkal, lai iegūtu jaunas zināšanas.

Bibliotēkās pieejama Britannica datubāze

No februāra līdz aprīļa beigām (3 mēnešus) Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā un tās filiālēs pieejama pasaulslavenās enciklopēdijas BRITANNICA datubāze.

Letonikas zinību spēle

Sākās Letonika.lv erudīcijas konkurss, kas turpināsies visa gada garumā. Tā ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes informācijas meklēšanā datubāzē, kura ikvienam lasītājam Zinātniskajā bibliotēkā un filiālēs ir pieejama bez maksas.

Lasīt tālāk

Iemācies ko jaunu katru otrdienu!

Šodien bibliotēkā "Pārlielupe", Loka maģistrālē 17, plkst. 16:00 notiks praktiska nodarbība visu vecumu cilvēkiem "Papīra locīšana – origami", kuru vadīs lasītāja Gaļina.

Lasīt tālāk

Bibliotēkā skatāma I.Mīlbergas personālizstāde (FOTO)

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā atklāja vairāk nekā desmit gadu garumā veidoto mākslinieces Ineses Mīlbergas grafiku, zīmējumu un akvareļu izstādi "Manas mājas".

Bibliotēkas atguvušas 1389 iespieddarbus

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā un tās filiālbibliotēkās – bērnu bibliotēkā „Zinītis", Pārlielupes un Miezītes bibliotēkā – noslēdzās Aizmāršīgo lasītāju dienas. Divu mēnešu laikā bez kavējuma naudas parādus nokārtojuši 627 lasītāji, kuri nodeva laikā neatnestās 1389 grāmatas.

Iemīļotai bērnu rakstniecei M.Stārastei – 100

Par godu izcilas daudzu bērnu grāmatu rakstnieces un mākslinieces 100.gadu jubilejai februāris pasludināts par Margaritas Stārastes mēnesi. Jelgavas bērnu bibliotēkā "Zinītī" būs iespēja balsot par savu mīļāko M.Stārastes radīto pasaku tēlu, kā arī varēs apskatīt košu literatūras izstādi "Mūžs kā pasaka" ar mākslinieces pasakām un ilustrācijām.

Spodrības diena pilsētas bibliotēkās

Rītdien, 31.janvārī, Jelgavas pilsētas bibliotēkās notiks Spodrības diena, tādēļ apmeklētājiem tās būs slēgtas. Gaidīsim jūs atkal svētdien Zinātniskajā bibliotēkā un sestdien filiālēs - bibliotēkā "Pārlielupe", "Zinītis" un Miezītes bibliotēkā.

Bibliotēkas saņem dāvinājumu no Jelgavas Domes

Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzdāvināja pilsētas bibliotēkām vērtīgas grāmatas ar Jelgavas logo, kas izdotas 2013.gadā, kā arī plakātu „Atklāj Jelgavu", ar kura palīdzību tagad ikviens apmeklētājs varēs iepazīt pilsētas ievērojamākos objektus.

Lasīt tālāk

Zinātniskā bibliotēka aicina uz izstādes atklāšanu

2.februārī plkst.13:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā notiks izstādes "Manas mājas" atklāšana un tikšanās ar mākslinieci Inesi Mīlbergu.