Apskatāma jauna virtuālā grāmatu izstāde

Virtuālā grāmatu galerija tika papildināta ar vēl vienu tematisku izstādi – „Rudens Latviešu gadskārtā”, kur ikviens var atrast kādu interesantu izdevumu šajā ražu, tradīciju, svinamo un piemiņas dienu bagātajā gadalaikā.

Bibliotēkā "Pārlielupe” apskatāmi lasītājas zīmējumi

Bibliotēkā "Pārlielupe" apskatāmi lasītājas Gaļinas Kuzminihas zīmējumi, kuri vēlāk tiks dāvāti Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai, bet, kamēr tur notiek remontdarbi, tie priecēs mazos un lielos lasītājus.

Lasīt tālāk

Radošās darbnīcās bērniem ļaus iepazīt Eiropas valstis

Sestdien, 2.novembrī, plkst.12:00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) notiks pasākums „Kas eiropietim svarīgs?”, kura laikā bērni no 4 gadu vecuma varēs iepazīt dažādas Eiropas valstis.

Lasīt tālāk

Noderīgas īsās apmācību kursu programmas

No 24.oktobra Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs piedāvā īsās kursu programmas uzņēmējdarbības uzsākšanā, grāmatvedībā un darba aizsardzībā. Ciklu nodarbību sākums plkst.10:00. Katru nodarbību var apmeklēt atsevišķi.

Bibliotēkā „Zinītis” var uzzināt par ES izglītības programmām

Bibliotēka "Zinītis" ir viena no 10 Latvijas bibliotēkām, kurā ir izvietots Valsts Izglītības attīstības aģentūras stends, kurš paver iespēju iedzīvotājiem saņemt atbildes par ES izglītības programmām.

Lasīt tālāk

Pagarināta LNB akcija „Tautas grāmatu plaukts”

Līdz 1.decembrim tiek gaidītas iedzīvotāju dāvinātās grāmatas "Tautas grāmatu plauktam". Sev nozīmīgu, īpašu izdevumu ar ierakstītu novēlējumu jāatnes Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26) vai citā sev tuvākajā bibliotēkā, lai to lasītu cilvēki šodien un arī nākamajās paaudzēs. Katrs dāvinātājs var ziedot vienu grāmatu, obligāti tai klāt pievienojot anketu.

Lasīt tālāk

Romānu rakstīšanas mēnesis – ceļojums iztēles pasaulē

Nacionālais Romānu Rakstīšanas Mēnesis (NaNoWriMo) - tas ir rakstīšanas pasākums, kura mērķis ir novembra laikā uzrakstīt 50 000 vārdu garu romānu jebkādā žanrā un valodā. Nāc un raksti ar mums!

Lasīt tālāk

Atklāj sevī tehnisko jaunradi un piedalies!

Jau piekto gadu pēc kārtas Latvijas pilsētās norisināsies izglītojoši motivējošs pasākumu cikls „Tehniskās jaunrades dienas” ar mērķi rosināt sabiedrības, it sevišķi pamata un vidējās izglītības vecuma jaunatnes interesi par inženierzinātnēm, kā arī lai attīstītu to teorētiskās zināšanas un prasmes tehnisko disciplīnu jomā.

Izsludina erudīcijas konkursu studentiem

Lai veicinātu Latvijas studentu zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību (ES) un Latvijas dalības ES aktualitātēm, ES māja izsludina erudīcijas konkursu studentiem „ES erudīts 2013”. Konkursa uzvarētājam balvā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs dāvinās portatīvo datoru.

Letonika.lv jaunumi: Oktobris 2013

Publicēts oktobra elektroniskais izdevums „Letonika.lv Jaunumi”, kas kalpo par ceļvedi Latvijas kultūrā, vēsturē, valodā, dabā un literatūrā. Kvalitatīva informācijas krātuve, uzticams zinību avots, digitāls mācību palīglīdzeklis.