Noslēdzies fotokonkurss „Jelgava toreiz un tagad”

Paldies visiem „Jelgava toreiz un tagad" konkursantiem un interesentiem, kuri sekoja līdzi tā gaitai, piedaloties balsošanā par veiksmīgākajām fotogrāfijām, vērtējot, cik prasmīgi dalībnieki izpildīja uzdevumu – atpazīt vietas vai objektus piecos senās Jelgavas attēlos.

Lasīt tālāk

Jaunumu dienā bibliotēkā – bestselleri, ekskursijas un apmācības

18.jūlijā no plkst.10:00 līdz 18:00 visi interesenti laipni aicināti uz Jauno grāmatu dienu Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā. Piedāvājam unikālu iespēju iepazīties ar pēdējā mēneša jaunieguvumiem, pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām, kā arī piedalīties ekskursijā un individuālajās e-kataloga apmācībās.

Lasīt tālāk

Vai zini, kur atrodas pilsētas bibliotēka?

Latvijas bibliotēku nedēļā pilsētā turpinās pasākumu, izstāžu un akciju cikls. Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas darbinieces ar aicinājumu "Atklāj bibliotēku no jauna — piedalies Latvijas bibliotēku nedēļas pasākumos!" uzrunāja aptuveni 80 esošos un potenciālos lasītājus pilsētas ielās, dalot informatīvās skrejlapas un saldumus.

Lasīt tālāk

J.Joņevs: „Veiksme ir tad, ja to meklē”

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notika tikšanās ar jaunā romāna „Jelgava 94” autoru Jāni Joņevu. Klātesošiem bija unikāla iespēja uzzināt interesantus faktus par jauno rakstnieku un viņa grāmatas saturu, uzdot interesējošos jautājumus, kā arī dalīties ar iespaidiem un saņemt atsauksmes no citiem lasītājiem.

Bibliotēkas notikumi jūlijā

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka saviem lasītājiem un apmeklētājiem piedāvā daudzveidīgas iespējas – izstādes, apmācības un jaunas grāmatas. Esiet vienmēr laipni gaidīti!

Piedāvājam bezmaksas datorapmācības senioriem

Zinātniskajā bibliotēkā iespējams pieteikties bezmaksas datorapmācībām „Pieslēdzies, Latvija!” latviešu un krievu valodas grupās interesentiem pēc 50 gadu vecuma. Aicināti pieteikties arī tie cilvēki, kuri iepriekšējos gados jau apmeklējuši bibliotēkā organizētās mācības.

Lasīt tālāk

Grāmatās atrodam jaunas idejas ceļojumam

Klāt vasara – atvaļinājumu un piedzīvojumu laiks! Ceļojumu sezonai dzimtajā pusē un ārzemēs palīdzēs sagatavoties Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas krājums.

Bibliotēkā skatāma E.Glūdiņa izstāde

Līdz 31.jūlijam Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā skatāma Edmunda Glūdiņa fotogrāfiju izstāde „Daba un ainavas”.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas dāvinājumā saņem jaunas grāmatas

Pilsētas un novada bibliotēkas nupat saņēma divu jaunu un vērtīgu grāmatu dāvinājumu – no Apgāda Zvaigzne ABC, Jelgavas tipogrāfijas un papīra vairumtirdzniecības uzņēmuma „Antalis” – Lijas Brīdakas veidoto krājumu „Mans Ziedonis”, bet no Zemkopības ministrijas Imanta Ziedoņa un Rimanta Ziedoņa kopdarba turpinājumu „Mūsu mazais pārgājiens”.