Klausīsimies "Bellacord" plates

Atzīmējot Starptautisko audiovizuālā mantojuma dienu, Latvijas Nacionālā bibliotēka piedāvā jaunu digitālo kolekciju – Latvijas vēsturiskie skaņu ieraksti.

Kalnciemiešu saiets Tīreļu bibliotēkā

2.novembrī plkst.12:30 Tīreļu bibliotēkā notiks ikgadējais kalnciemiešu saiets. Tiks atklāta Raimonda Gintera 100 gadu jubilejas akvareļu izstāde "Atbalsis no Lielupes", kura būs skatāma līdz 13.decembrim.

Spodrības diena pilsētas bibliotēkās

Šodien, 29.novembrī, Jelgavas pilsētas bibliotēkās notiek Spodrības diena, tādēļ apmeklētājiem tās ir slēgtas. Gaidīsim jūs atkal svētdien Zinātniskajā bibliotēkā un sestdien filiālēs - bibliotēkā "Pārlielupe", "Zinītis" un Miezītes bibliotēkā.

Lasīt tālāk

Bibliotēka saņem lauksaimniecības izglītībai veltītās grāmatas

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka saņēma vērtīgu dāvinājumu no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) profesores Baibas Rivžas – divus universitātei veltītus izdevumus, kuri šogad nāca klajā par godu Lauksaimniecības augstākās izglītības pirmsākumu 150.gadskārtai Latvijā.

Lasīt tālāk

Tiešsaistes vācu valodas kursi ikvienam

Mācīties vācu valodu tagad var arī tiešsaistē un bez maksas. „Vācu valoda jums” - tā ir interneta vietne vācu valodas apguvējiem un skolotājiem, kas piedāvā interaktīvās mācību spēles, ekspertu čatu, forumu, kā arī grupas, kurās ikviens interesents var atrast biedrus vācu valodas apguvei vai pieredzes apmaiņai.

Lasīt tālāk

Apskatāma jauna virtuālā grāmatu izstāde

Virtuālā grāmatu galerija tika papildināta ar vēl vienu tematisku izstādi – „Rudens Latviešu gadskārtā”, kur ikviens var atrast kādu interesantu izdevumu šajā ražu, tradīciju, svinamo un piemiņas dienu bagātajā gadalaikā.

Bibliotēkā "Pārlielupe” apskatāmi lasītājas zīmējumi

Bibliotēkā "Pārlielupe" apskatāmi lasītājas Gaļinas Kuzminihas zīmējumi, kuri vēlāk tiks dāvāti Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai, bet, kamēr tur notiek remontdarbi, tie priecēs mazos un lielos lasītājus.

Lasīt tālāk

Radošās darbnīcās bērniem ļaus iepazīt Eiropas valstis

Sestdien, 2.novembrī, plkst.12:00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) notiks pasākums „Kas eiropietim svarīgs?”, kura laikā bērni no 4 gadu vecuma varēs iepazīt dažādas Eiropas valstis.

Lasīt tālāk

Noderīgas īsās apmācību kursu programmas

No 24.oktobra Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs piedāvā īsās kursu programmas uzņēmējdarbības uzsākšanā, grāmatvedībā un darba aizsardzībā. Ciklu nodarbību sākums plkst.10:00. Katru nodarbību var apmeklēt atsevišķi.

Bibliotēkā „Zinītis” var uzzināt par ES izglītības programmām

Bibliotēka "Zinītis" ir viena no 10 Latvijas bibliotēkām, kurā ir izvietots Valsts Izglītības attīstības aģentūras stends, kurš paver iespēju iedzīvotājiem saņemt atbildes par ES izglītības programmām.