Jaunumi

Bibliotēka aktualizē kalendārus Jauno grāmatu dienai un Aizmāršīgo lasītāju dienai

Pirmais pusgads strauji tuvojas noslēgumam. Esam aktualizējuši kalendārus Jauno grāmatu dienai un Aizmāršīgo lasītāju dienai otrajam pusgadam! Gaidām jūs ciemos bibliotēkā!

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēkas darbinieki pārņem rūpes par Jelgavas grāmatnieka kapavietu

Lai netiktu aizmirsts savulaik Jelgavā cienījamais grāmatizdevējs un sabiedriskais darbinieks, Jelgavas pilsētas bibliotēka ir apņēmusies kopt Jura Landsberga atdusas vietu Baložu kapos, un aktualizēt turpmākās publikācijās senās grāmatniecības tradīcijas Jelgavā.

20. gs. 30. gadu grāmatu un žurnālu izstāde

Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā līdz 26. jūnijam ir aplūkojama Jāņu tematikai veltīta izstāde "Saule grieza zelta riņķi Jāņa tēva pagalmā".

Lasīšanas stafete 2020

Jau sesto gadu pēc kārtas apgāds „Zvaigzne ABC” aicina bērnus un jauniešus piedalīties “Lasīšanas stafetē”. Tās mērķis ir popularizēt grāmatu lasīšanu, īpašu uzmanību pievēršot jaunizdotajām grāmatām, kā arī veicināt sarunas par grāmatām bērnu un jauniešu vidū. “Lasīšanas stafete 2020” norisinās no 9. jūnija līdz 9. augustam.

Bibliotēka ziedu apskāvienos

No 15. jūnija līdz 19. jūnijam bibliotēkas 2. stāva gaitenī aicinām aplūkot tradicionālo ziedu kompozīciju izstādi, ko veidojuši SIA "Dārzs" profesionāļi un Jelgavas pilsētas bibliotēkas darbinieki.

Lasīt tālāk

Sveicieni Jelgavas pilsētas bibliotēkai simtajā dzimšanas dienā

Paldies visiem sveicējiem par sirsnīgajiem vārdiem un skaistajiem novēlējumiem! Piedāvājam noskatīties nelielu gabaliņu no iedvesmas pilnajiem video.

Mums šodien 100!

Ceturdienā, pirms 100 gadiem, jeb 1237 mēnešiem, jeb 36 523 dienām – 1920. gada 10. jūnijā durvis apmeklētājiem vēra Jelgavas pilsētas pašvaldības bibliotēka. Taču šajā nozīmīgajā dienā norisinājās vēl kādi notikumi...

Sākot ar 10. jūniju tiek mazināti ierobežojumi lasītāju apkalpošanā

Sākot ar 10. jūniju, Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles samazina ierobežojumus apmeklētāju apkalpošanā, tomēr daži ierobežojumi joprojām būs. Lūdzam iepazīties ar jauno kārtību.

Jūnijā mainīts darba laiks

Informējam, ka dažas dienas jūnijā Jelgavas pilsētas bibliotēkā ir mainīts darba laiks lasītāju apkalpošanā. Pirmdienas darba diena pirms Līgo svētkiem – 22. jūnijs, tiek pārcelta uz sestdienu – 13. jūniju. Par pārējām izmaiņām lasiet tālāk.

Noskaidroti konkursa "Bibliotēkai 100" uzvarētāji

No 29. maija līdz 2. jūnijam norisinājās konkurss "Bibliotēkai 100", kurā bija jāatbild uz 3 jautājumiem par Jelgavas pilsētas bibliotēkas vēsturi. Starp pareizo atbilžu sniedzējiem tika izlozēti 3 laimīgie, kas balvā ieguva vērtīgas grāmatas un bibliotēkas īpašās simtgades grāmatzīmes – viedtelefona ekrāna tīrītājus.