FOTOKONKURSS VISIEM DZĪVNIEKU MĪĻOTĀJIEM “MANS MĪLULIS”

Pārlielupes bibliotēka aicina piedalīties fotokonkursā un iesūtīt sava mājdzīvnieka bildi, ko vēlāk varēs aplūkot mīluļu izstādē vasaras mēnešos. "NOFOTOGRAFĒ, ATSŪTI MUMS, PIEDALIES IZSTĀDĒ, APSKATI CITU MĪLUĻUS UN BALSO!" Konkursa noteikumus lasi tālāk...

Lasīt tālāk

Bibliotēku nedēļā aicina iepazīt citādu bibliotēku!

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu uz kultūrvēsturisku ekskursiju–ceļojumu laikā pa bibliotēkas ēku un apkārtni "Sienas, kas runā", kurā uzzināsiet, kas namā dzīvojis pirms grāmatām, ko par ēku stāsta tās arhitektūra, kāda saistība bibliotēkai ar Jāņa Joņeva romānu „Jelgava 94” un kaķiem, ar ko nozīmīga un interesanta ir bibliotēkas Krišjāņa Barona zāle un daudz ko citu. Iepazīsieties ar bibliotēkas ēku kā vietējas nozīmes arhitektūras pieminekli – vienu no retajām pilsētas ēkām, kas saglabājusies gandrīz neskarta pēc 1944. gada pilsētas bombardēšanas un dedzināšanas.

LIELDIENU BRĪVDIENAS JELGAVAS PILSĒTAS BIBLIOTĒKĀS

Jelgavas pilsētas bibliotēkās Lieldienu laikā mainīts darba laiks. 18. aprīlī, pirmssvētku dienā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas darba laiks būs no pulksten 10:00 līdz 18:00, savukārt filiāles strādās no 10:00 līdz 17:00. 19. aprīlī, Lielajā piektdienā, pilsētas bibliotēkas būs slēgtas. 20. aprīlī Jelgavas pilsētas bibliotēka apmeklētājiem būs slēgta, bet grāmatas no pulksten 10:00 līdz 16:00 varēs nodot un saņemt bibliotēkas filiālēs, savukārt Lieldienās, no 21. aprīļa līdz 22. aprīlim, bibliotēkas būs slēgtas. Priecīgus svētkus!

Tikšanās ar grāmatas "Pirmās attiecības cilvēka dzīvē" autori Vitu Kalniņu

Nesen iznāca Ģimenes psiholoģijas centra "Līna" vadītājas, psihoterapeites Vitas Kalniņas grāmata "Pirmās attiecības cilvēka dzīvē" un daudzi lasītāji to jau atzinuši kā "obligāto literatūru" topošajiem un jaunajiem vecākiem. Grāmatā autore skaidro, kam ir būtiski pievērst uzmanību no mazuļa ieņemšanas brīža līdz 6 mēnešu vecumam. Jo vecāku un mazuļa attiecības cilvēka dzīves pirmajos mēnešos būtiski ietekmē, kāda veidosies bērna personība. Cik drošs, par sevi pārliecināts un laimīgs augs cilvēks. Nozīme ir visam – mātes attieksmei pret sevi un bērnu grūtniecības laikā, vecāku savstarpējai saskaņai, pašai piedzimšanai, mazuļa fiziskajam un emocionālajam kontaktam ar mammu uzreiz pēc piedzimšanas un turpmākajos mēnešos.

Pavasara ģimenes diena

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz PAVASARA ĢIMENES DIENU BIBLIOTĒKĀ 7. aprīlī no pulksten 12.00 līdz 15.00! Visas dienas garumā būs iespējams piedalīties radošajās darbnīcās, kurās veidosim Lieldienu rotājumus no dabas materiāliem, no papīra un pat Spirelli tehnikā, būs iespējams apmeklēt Spēļu istabu un kopā ar mums uzspēlēt kādu galda spēli vai iepazīties ar bibliotēkas robotiņu, piedalīties konkursā un viktorīnā. Pulksten 13.00 notiks radošā stāstu darbnīca kopā ar Inesi Valteri. Īpašais pasākums 14.30 - Bērnu un jauniešu žūrijas noslēguma pasākums, BJMK rokskolas un Jelgavas mūzikas vidusskolas jauno ģitāristu koncerts. Laipni aicināts ikviens interesents!

Pavasara sirdspuksti

2019. gada 31. martā plkst. 13.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks dzejnieku kluba "Pieskāriens" dzejas lasījumi "Pavasara sirdspuksti". Pasākumā plānoti arī muzikāli priekšnesumi. Laipni aicināts ikviens interesents!

Digitālā nedēļa 2019

No 25. marta līdz 29. martam Eiropas kampaņas ALL DIGITAL Week ietvaros Latvijā jau 10 reizi norisināsies “Digitālā nedēļa 2019” (agrākais nosaukums – E-prasmju nedēļa).

Aptauja bibliotēku lietotājiem

Lai uzlabotu bibliotēkas sistēmas darbību un sniegtu tās lasītājiem pēc iespējas kvalitatīvāku pakalpojumu, lūdzam Jūs atbildēt uz 7 jautājumiem. Aptaujas aizpildīšana neaizņems vairāk par 10 minūtēm.

Tikšanās ar autoru

26. martā pulksten 16.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks tikšanās ar autoru Oskaru Tarvidu un viņa grāmatas "Gastarbaitera dienasgrāmata" prezentācija. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lietuvai 101

Līdz 31. martam Jelgavas pilsētas bibliotēkas izstāžu galerijā iespējams aplūkot lietuviešu mākslinieka Laimutis Šiurna izstādi "LIETUVAI 101", izstādes atklāšana 8. martā pulksten 16.00. Laipni aicināts ikviens interesents!