Rudens raibumiņos iet patiešām raibi!

Aicinām aplūkot bilžu galeriju no Rudens raibumiņu pasākuma, kas notika 23. oktobrī Jelgavas pilsētas bibliotēkā. Kā jau ierasts, skolēnu brīvlaikā mēs organizējam dažādas aktivitātes bērniem, lai dotu vairāk iespēju interesanti un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Lasīt tālāk

Bibliotēka aicina uz tikšanos ar grāmatu autoru Dzintaru Tilaku un dziesminieku Āri Ziemeli

Jelgavas pilsētas bibliotēka 3. novembrī plkst. 14.00 ar pasākumu “Cauri gadiem ar dziesmām un grāmatām” uzsāks Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstīto projektu “VIŅI raksta – vīrietis rakstnieks latviešu literatūrā” – tikšanās ar latviešu autoriem. Projekts tiek īstenots, lai uzturētu Jelgavas un tuvākās apkārtnes iedzīvotāju lasīšanas aktivitāti un rosinātu interesi par latviešu oriģinālliteratūru. Pirmais cikla pasākums būs ne tikai literārs, bet arī muzikāls, jo tajā tiksies divi draugi – Dzintars Tilaks – radiobalss un 14 grāmatu autors un Āris Ziemelis – komponists un dziesminieks, aptuveni 120 dziesmu autors.

Mainīts Informācijas centra darba laiks

Sākot ar 01.11.2019. Informācijas centra darba laiks darba dienās būs no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Lasīt tālāk

Mākslas zinātnieka Imanta Lancmaņa lekcija ”Versaļa Jelgavā. Francijas karaļa Luija XVIII uzturēšanās Kurzemē”

25. oktobrī plkst. 17.00 Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz mākslas zinātnieka Dr. h. c. art. Imanta Lancmaņa lekciju ”Versaļa Jelgavā. Francijas karaļa Luija XVIII uzturēšanās Kurzemē”.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņš aicina uz lekciju par Zero Waste jeb bezatkritumu dzīvesveidu

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņa dalībnieki un citi interesenti tiek aicināti piedalīties lekciju ciklā dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”. Lekciju ciklu organizē Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība “Libro” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku.

Lasīt tālāk

Rudens raibumiņi - radošās aktivitātes bērniem rudens brīvlaikā

23. oktobrī no plkst. 12.00 līdz 14.00 Jelgavas pilsētas bibliotēka pie sevis aicina bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem, lai saturīgi un interesanti pavadītu brīvlaiku!

Lasīt tālāk

Bibliotekārā rituāla mierinājums: pārdomas par IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresu Atēnās

Laikā no 2019. gada 24. līdz 30. augustam Grieķijā, Atēnās, norisinājās IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongress, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 3500 bibliotekāru no visas pasaules.

Lasīt tālāk

Jelgavas novada grāmatu svētki – jau 19. oktobrī!

Šogad Jelgavas novada Grāmatu svētki notiks 19. oktobrī, no pulksten 11 grāmatmīļus pulcējot Bērvircavas tautas namā. Mazliet mainījies arī svētku formāts – šogad aktivitātes vērstas uz pieaugušo auditoriju, piedāvājot tikšanos ar vairākiem iemīļotu grāmatu autoriem un grāmatu tirdziņu. Tāpat darbosies grāmatu apmaiņas plaukts "Lasītājs dāvina lasītājam".

15. oktobrī mainīts darba laiks Jelgavas pilsētas bibliotēkās

Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Pārlielupes bibliotēkā, Miezītes bibliotēkā un bērnu bibliotēkā Zinītis 15. oktobrī lasītājus apkalposim no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00.

Lasīt tālāk

Tikšanās ar grāmatas "Laika jautājums" autori Andritu Grīnbergu Pārlielupes bibliotēkā

Pārlielupes bibliotēka aicina uz tikšanos ar grāmatas "Laika jautājums" autori Andritu Grīnbergu, kas notiks 18. oktobrī plkst. 13.00.