Pārlielupes bibliotēka aicina uz teātra pulciņu

Pārlielupes bibliotēka aicina skolēnus vecumā no 6 līdz 16 gadiem darboties brīvprātīgā pašdarbības pulciņā ar mērķi iestudēt izrādi.

Trollīši Mumini un somu animācija ierodas Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Ziemeļvalstu dienu ietvaros Somijas vēstniecība Latvijā uz Jelgavas pilsētas bibliotēku atvedīs divas brīnišķīgas izstādes – „Muminu ģimene no Somijas” un „Somijas animācijai – 100!”, kuras varēs aplūkot no 1. līdz 31.oktobrim.

Lasīt tālāk

Dienas bez rindām Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Akcijas “Dienas bez rindām” ietvaros no šā gada 30. septembra līdz 4. oktobrim Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu pieteikties individuālajām bezmaksas konsultācijām latviešu un krievu valodā par e-pakalpojumu izmantošanu!

Lasīt tālāk

Lasītāju klubiņa informatīvo lekciju cikls dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņa dalībnieki un citi interesenti tiek aicināti piedalīties lekciju ciklā dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”. Lekciju ciklu organizē Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība “Libro” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku.

Lasīt tālāk

Notiks Zemgales reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”

2019. gada 2. oktobrī Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Zemgales reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”. Seminārs ir pirmais pasākums reģionālo semināru ciklā, ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB), UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB).

19.septembrī - Jauno grāmatu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā

19.septembrī Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā no plkst. 10.00 līdz 18.00 aicinām uz Jauno grāmatu dienu. Kā jau ierasts, ikviens interesents varēs apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus. Nāc, pieraksties un lasi pirmais!

Tiek izsludinātas Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības

Latvijas Nacionālā bibliotēka kopā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi, kā arī bibliotēkas un skolas visā Latvijā aicina skolu jauniešus piedalīties 2019./2020.gada Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībās.

Lasīt tālāk

Jāņa Čakstes 160. dzimšanas dienai veltīta izstāde „Brīves griba”

Par godu Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 160 gadu jubilejai piektdien, 13.septembrī, plkst. 15.00, Miezītes bibliotēkā tiks atklāta izstāde „Brīves griba”.

Annas Kaltiginas gleznu izstāde Pārlielupes bibliotēkā

Līdz 30.septembrim Pārlielupes bibliotēkā aicinām aplūkot Jelgavas mākslinieku biedrības mākslinieces Annas Kaltiginas gleznu izstādi "Paliekot, piestājot".

Lasīt tālāk

Ekspozīcijas "Krītošais akmens" ietvaros aicinām uz garīgās mūzikas koncertu

Ekspozīcijas "Krītošais akmens" ietvaros aicinām uz garīgās mūzikas koncertu 8.septembrī plkst. 15.30 Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē, 3.stāvā.