Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

Kuldīgas mākslas plenēra noslēguma izstāde

27.jūlijā plkst.12:00 Vasaras mākslas galerijā (Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas iekšpagalmā – Akadēmijas ielā 28) notiks Kuldīgas mākslas plenēra noslēguma izstādes atklāšana.

Lasīt tālāk

Berlīnes mākslas plenēra darbu izstāde

20.jūlijā no plkst.12:00 līdz 18:00 Vasaras Mākslas galerijā (Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas iekšpagalmā, Akadēmijas ielā 28) varēs sajust pilsētas atspoguļojumu mākslas darbos un dokumentācijā.

Lasīt tālāk

Bezmaksas sludinājumu stends bibliotēkā

Ja jums ir kaut kas, ko vēlaties dāvināt citiem, ja vēlaties mainīties, varat palīdzēt vai, tieši otrādi, – vajadzīga palīdzība, izmantojiet iespēju savu sludinājumu bez maksas izvietot bibliotēkā, kur to ik dienas redzēs ap 200 cilvēku.

Lasīt tālāk

Skatiens atslēgas caurumā

Šodien, kā jau katrā mēneša pēdējā piektdienā, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (JZB) bija slēgta. Kas notiek bibliotēkā, kad tās durvis ir ciet? Vai domājat, ka bibliotekāri šajās dienās iet pelnītājās brīvdienās un kārtīgi atpūšas!? Tad jūs maldāties!

Lasīt tālāk

Atklāta izstāde „Jelgavas avīzes gadsimtu gaitā”

Visu maija mēnesi Zinātniskās bibliotēkas lasītavā bija skatāma izstāde „Jelgavas avīzes gadsimtu gaitā". Interesenti tika aicināti iepazīties ar Jelgavā izdotajiem laikrakstiem un žurnāliem, sākot no 19.gadsimta līdz pat mūsdienām.

Lasīt tālāk

Sazinies ar bibliotēku caur Skype

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā jaunumu – tagad jebkurš var sazināties ar bibliotēkas darbinieku ērtā un operatīvā veidā, bez maksas noskaidrojot atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Lasīt tālāk

Krāsainās aktivitātes Miezītes bibliotēkā

Sākoties skolas vasaras brīvdienām, projektā „Trešais tēva dēls” sagatavots un nodots bibliotēkām krāsojamo lapu komplekts „Krāsainā bibliotēka”, ko jau novērtēja mazākie un čaklākie Miezītes bibliotēkas lasītāji, radot saulainu un radošu noskaņu sev un apkārtējiem.

Lasīt tālāk

Aizvadīta noslēdzošā dzejas lasījumu pēcpusdiena

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas K.Barona zālē 26.maijā notika tradicionālā un pēdējā šajā sezonā dzejnieku kluba „Pieskāriens” tematiskā pēcpusdiena „Vasaras raibās notis”.

Lasīt tālāk

Noslēdzies fotokonkurss „Jelgava toreiz un tagad”

Paldies visiem „Jelgava toreiz un tagad" konkursantiem un interesentiem, kuri sekoja līdzi tā gaitai, piedaloties balsošanā par veiksmīgākajām fotogrāfijām, vērtējot, cik prasmīgi dalībnieki izpildīja uzdevumu – atpazīt vietas vai objektus piecos senās Jelgavas attēlos.

Lasīt tālāk

Jaunumu dienā bibliotēkā – bestselleri, ekskursijas un apmācības

18.jūlijā no plkst.10:00 līdz 18:00 visi interesenti laipni aicināti uz Jauno grāmatu dienu Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā. Piedāvājam unikālu iespēju iepazīties ar pēdējā mēneša jaunieguvumiem, pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām, kā arī piedalīties ekskursijā un individuālajās e-kataloga apmācībās.

Lasīt tālāk