Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

Gaidāmi Jelgavas un Ozolnieku grāmatu svētki

30.augustā no pulksten 9:30 visas dienas garumā interesentiem Vilces pagastā būs iespēja piedalīties un apmeklēt ikgadējos nu jau 12.Jelgavas un Ozolnieku novadu grāmatu svētkus, kuri šogad solās būt īpaši interesanti un piesātināti ar dažādiem jauniem un jau tradicionāliem pasākumiem – izstādes, grāmatu izlozes, radošās darbnīcas, sarunas ar politiķiem, rakstniekiem, māksliniekiem un citiem inteliģences pārstāvjiem.

Lasīt tālāk

Bibliotēka saņem jaunas biogrāfiskas grāmatas

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka saņēma vairāku jaunu un vērtīgu grāmatu dāvinājumu par notikumiem un cilvēkiem Jelgavā dažādos laikos – no Alda Hartmaņa „Gustavu dzimta gadsimtu griežos" un „Jauns un traks tu, puika, esi bijis", bet no Dzintras Šleijas „Pedagogs Jūlijs Grūtups".

Lasīt tālāk

Starptautiskā mākslinieku plenēra izstāde

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā līdz 30.septembrim skatāma starptautiskā mākslinieku plenēra darbu izstāde „Augstkalnes vasara”. Ikviens interesents aicināts iepazīt fotogrāfijās, zīmējumos un gleznās attēloto Augstkalnes vēsturisko ainavu skaistumu 15 plenēra dalībnieku izpildījumā.

Lasīt tālāk

Kuldīgas mākslas plenēra noslēguma izstāde

27.jūlijā plkst.12:00 Vasaras mākslas galerijā (Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas iekšpagalmā – Akadēmijas ielā 28) notiks Kuldīgas mākslas plenēra noslēguma izstādes atklāšana.

Lasīt tālāk

Berlīnes mākslas plenēra darbu izstāde

20.jūlijā no plkst.12:00 līdz 18:00 Vasaras Mākslas galerijā (Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas iekšpagalmā, Akadēmijas ielā 28) varēs sajust pilsētas atspoguļojumu mākslas darbos un dokumentācijā.

Lasīt tālāk

Bezmaksas sludinājumu stends bibliotēkā

Ja jums ir kaut kas, ko vēlaties dāvināt citiem, ja vēlaties mainīties, varat palīdzēt vai, tieši otrādi, – vajadzīga palīdzība, izmantojiet iespēju savu sludinājumu bez maksas izvietot bibliotēkā, kur to ik dienas redzēs ap 200 cilvēku.

Lasīt tālāk

Skatiens atslēgas caurumā

Šodien, kā jau katrā mēneša pēdējā piektdienā, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (JZB) bija slēgta. Kas notiek bibliotēkā, kad tās durvis ir ciet? Vai domājat, ka bibliotekāri šajās dienās iet pelnītājās brīvdienās un kārtīgi atpūšas!? Tad jūs maldāties!

Lasīt tālāk

Atklāta izstāde „Jelgavas avīzes gadsimtu gaitā”

Visu maija mēnesi Zinātniskās bibliotēkas lasītavā bija skatāma izstāde „Jelgavas avīzes gadsimtu gaitā". Interesenti tika aicināti iepazīties ar Jelgavā izdotajiem laikrakstiem un žurnāliem, sākot no 19.gadsimta līdz pat mūsdienām.

Lasīt tālāk

Sazinies ar bibliotēku caur Skype

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā jaunumu – tagad jebkurš var sazināties ar bibliotēkas darbinieku ērtā un operatīvā veidā, bez maksas noskaidrojot atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Lasīt tālāk

Krāsainās aktivitātes Miezītes bibliotēkā

Sākoties skolas vasaras brīvdienām, projektā „Trešais tēva dēls” sagatavots un nodots bibliotēkām krāsojamo lapu komplekts „Krāsainā bibliotēka”, ko jau novērtēja mazākie un čaklākie Miezītes bibliotēkas lasītāji, radot saulainu un radošu noskaņu sev un apkārtējiem.

Lasīt tālāk