Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

Vai zini, kur atrodas pilsētas bibliotēka?

Latvijas bibliotēku nedēļā pilsētā turpinās pasākumu, izstāžu un akciju cikls. Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas darbinieces ar aicinājumu "Atklāj bibliotēku no jauna — piedalies Latvijas bibliotēku nedēļas pasākumos!" uzrunāja aptuveni 80 esošos un potenciālos lasītājus pilsētas ielās, dalot informatīvās skrejlapas un saldumus.

Lasīt tālāk

J.Joņevs: „Veiksme ir tad, ja to meklē”

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notika tikšanās ar jaunā romāna „Jelgava 94” autoru Jāni Joņevu. Klātesošiem bija unikāla iespēja uzzināt interesantus faktus par jauno rakstnieku un viņa grāmatas saturu, uzdot interesējošos jautājumus, kā arī dalīties ar iespaidiem un saņemt atsauksmes no citiem lasītājiem.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas notikumi jūlijā

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka saviem lasītājiem un apmeklētājiem piedāvā daudzveidīgas iespējas – izstādes, apmācības un jaunas grāmatas. Esiet vienmēr laipni gaidīti!

Lasīt tālāk

Piedāvājam bezmaksas datorapmācības senioriem

Zinātniskajā bibliotēkā iespējams pieteikties bezmaksas datorapmācībām „Pieslēdzies, Latvija!” latviešu un krievu valodas grupās interesentiem pēc 50 gadu vecuma. Aicināti pieteikties arī tie cilvēki, kuri iepriekšējos gados jau apmeklējuši bibliotēkā organizētās mācības.

Lasīt tālāk

Grāmatās atrodam jaunas idejas ceļojumam

Klāt vasara – atvaļinājumu un piedzīvojumu laiks! Ceļojumu sezonai dzimtajā pusē un ārzemēs palīdzēs sagatavoties Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas krājums.

Lasīt tālāk

Bibliotēkā skatāma E.Glūdiņa izstāde

Līdz 31.jūlijam Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā skatāma Edmunda Glūdiņa fotogrāfiju izstāde „Daba un ainavas”.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas dāvinājumā saņem jaunas grāmatas

Pilsētas un novada bibliotēkas nupat saņēma divu jaunu un vērtīgu grāmatu dāvinājumu – no Apgāda Zvaigzne ABC, Jelgavas tipogrāfijas un papīra vairumtirdzniecības uzņēmuma „Antalis” – Lijas Brīdakas veidoto krājumu „Mans Ziedonis”, bet no Zemkopības ministrijas Imanta Ziedoņa un Rimanta Ziedoņa kopdarba turpinājumu „Mūsu mazais pārgājiens”.

Lasīt tālāk