Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

LURSOFT laikrakstu bibliotēka mūsu lasītājiem arī šogad bez maksas

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA Lursoft projekta "Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām" ietvaros 2014. gadā nodrošina ”Laikrakstu bibliotēkas” datubāzes pieeju visām pašvaldību publiskajām bibliotēkām bez abonēšanas maksas.

Lasīt tālāk

Pirmā šī gada Jauno grāmatu diena - 16.janvārī

16.janvārī no pl.10 līdz 18 Jelgavas Zinātniskā bibliotēka aicina visus interesentus iepazīties ar pēdējā mēneša laikā saņemtajiem izdevumiem, tostarp jau 2014.gadā iznākušajām grāmatām.

Lasīt tālāk

Jauns izdevums Latvijas simtgadei

Tuvojas 2018. gads - Latvijas valsts simtgade. Ar kādām domām, kādiem uzskatiem to sagaidīsim? Vai mūsu sirdīs gaiši degs tās idejas, kuras liktas Latvijas valsts pamatos?

Lasīt tālāk

Dziedāšanas vakars ziemas mēneša tradīcijās

15.janvārī plkst.18:00 Jelgavas Zinātniskā bibliotēka aicina uz tautasdziesmu kopīgās dziedāšanas vakaru „Ziemas mēneša noskaņās". Senie latvieši janvāri dēvēja par ziemas mēnesi, tāpēc šoreiz dziedāšanas pasākuma tēma veltīta ziemas mēneša noskaņai un tradīcijām.

Lasīt tālāk

2013.gada favorīts – romāns „Jelgava 94"

Pirmais jelgavnieka Jāņa Joņeva romāns „Jelgava 94", kas nāca klajā marta mēnesī, izraisot lielu interesi lasītāju vidū un radot garas rindas grāmatnīcās un bibliotēkās, nezaudē savu popularitāti arī tagad un iegūst ievērojamas vietas dažādās nominācijās.

Lasīt tālāk

Publicēts jaunākais Mūžizglītības ziņu izdevums

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapā publicēts jaunākais Mūžizglītības ziņu izdevums, kurā apkopotas Mūžizglītības programmu - Comenius, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Erasmus un Mācību braucieni un jaunās Mūžizglītības programmas 2014-2020 gadam Erasmus+ aktualitātes.

Lasīt tālāk

Piesakies Grāmatu draugu ķēdei!

18.janvārī no plkst.12:00 līdz 18:00 pārvietojot grāmatas no rokas rokā no vecās bibliotēkas ēkas uz jauno, ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām.

Lasīt tālāk

26 augstskolās un koledžās notiek ziemas uzņemšana

Ziemas uzņemšana 2013./2014.akadēmiskajam gadam šobrīd notiek 26 augstskolās un koledžās, gaidot studentus 187 studiju programmās. Visa aktuālā informācija par termiņiem un programmām pieejama Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izglītības ceļvedī NIID.LV.

Lasīt tālāk

Jaunas grāmatas katra gaumei

Šoreiz Jaunumu dienā lasītājiem piedāvājām īpaši bagātīgu grāmatu klāstu – katrs varēja atrast savai gaumei un interesēm atbilstošu izdevumu.

Lasīt tālāk

Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!

Aicinām ikvienu tēti, vectētiņu, brāli, vīrieti un lasītāju iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmā „Vecāku žūrija”, kurā ir iespēja laimēt populāru žurnālu „Klubs”, „Planētas noslēpumi”, „Ilustrētā Pasaules vēsture”, „Ilustrētā Zinātne”, „National Geographic Latvia” un laikraksta „Latvijas Avīze” abonementus.

Lasīt tālāk