Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

Bibliotēkā skatāma I.Mīlbergas personālizstāde (FOTO)

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā atklāja vairāk nekā desmit gadu garumā veidoto mākslinieces Ineses Mīlbergas grafiku, zīmējumu un akvareļu izstādi "Manas mājas".

Lasīt tālāk

Bibliotēkas atguvušas 1389 iespieddarbus

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā un tās filiālbibliotēkās – bērnu bibliotēkā „Zinītis", Pārlielupes un Miezītes bibliotēkā – noslēdzās Aizmāršīgo lasītāju dienas. Divu mēnešu laikā bez kavējuma naudas parādus nokārtojuši 627 lasītāji, kuri nodeva laikā neatnestās 1389 grāmatas.

Lasīt tālāk

Iemīļotai bērnu rakstniecei M.Stārastei – 100

Par godu izcilas daudzu bērnu grāmatu rakstnieces un mākslinieces 100.gadu jubilejai februāris pasludināts par Margaritas Stārastes mēnesi. Jelgavas bērnu bibliotēkā "Zinītī" būs iespēja balsot par savu mīļāko M.Stārastes radīto pasaku tēlu, kā arī varēs apskatīt košu literatūras izstādi "Mūžs kā pasaka" ar mākslinieces pasakām un ilustrācijām.

Lasīt tālāk

Spodrības diena pilsētas bibliotēkās

Rītdien, 31.janvārī, Jelgavas pilsētas bibliotēkās notiks Spodrības diena, tādēļ apmeklētājiem tās būs slēgtas. Gaidīsim jūs atkal svētdien Zinātniskajā bibliotēkā un sestdien filiālēs - bibliotēkā "Pārlielupe", "Zinītis" un Miezītes bibliotēkā.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas saņem dāvinājumu no Jelgavas Domes

Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzdāvināja pilsētas bibliotēkām vērtīgas grāmatas ar Jelgavas logo, kas izdotas 2013.gadā, kā arī plakātu „Atklāj Jelgavu", ar kura palīdzību tagad ikviens apmeklētājs varēs iepazīt pilsētas ievērojamākos objektus.

Lasīt tālāk

Zinātniskā bibliotēka aicina uz izstādes atklāšanu

2.februārī plkst.13:00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā notiks izstādes "Manas mājas" atklāšana un tikšanās ar mākslinieci Inesi Mīlbergu.

Lasīt tālāk

2014.gada ģeoloģiskais objekts – Korkuļu ūdensrijējs

Latvijas Petroglifu centrs jau septīto gadu popularizējot ģeoloģiju un ģeoloģiskos dabas pieminekļus nominē Gada ģeoloģisko objektu. Par 2014.gada ģeoloģisko objektu ekspertu izvēlēts ir Korkuļu ūdensrijējs, kas atrodas Sēlijā, Jaunjelgavas novada Sērenes pagastā.

Lasīt tālāk

Aicinām apskatīt Ligitas Caunes izstādi

Līdz nedēļas beigām skatāma Ligitas Caunes personālizstāde „Mana zeme – Latvija". Ekspozīciju aicināts aplūkot ikviens interesents Zinātniskās bibliotēkas galerijā, Akadēmijas ielā 26.

Lasīt tālāk

Jauns aktivitāšu cikls bibliotēkā „Pārlielupe"

Pārlielupes bibliotēka uzsāk jaunu aktivitāšu ciklu "Atceries otrdienu". Katru otrdienu plkst.16:00 notiks literāras un praktiskas nodarbības visu vecumu cilvēkiem.

Lasīt tālāk

Aizmāršīgiem lasītājiem – iespēja līdz piektdienai

Vēl tikai līdz 30.janvārim pilsētas bibliotēkās norisināsies "Aizmāršīgo lasītāju dienas". No decembra sākuma līdz 20.janvārim šo iespēju izmantojuši 500 cilvēki, un bibliotēkās atgriezušās 1019 grāmatas.

Lasīt tālāk