Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

Krāsainās aktivitātes Miezītes bibliotēkā

Sākoties skolas vasaras brīvdienām, projektā „Trešais tēva dēls” sagatavots un nodots bibliotēkām krāsojamo lapu komplekts „Krāsainā bibliotēka”, ko jau novērtēja mazākie un čaklākie Miezītes bibliotēkas lasītāji, radot saulainu un radošu noskaņu sev un apkārtējiem.

Lasīt tālāk

Aizvadīta noslēdzošā dzejas lasījumu pēcpusdiena

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas K.Barona zālē 26.maijā notika tradicionālā un pēdējā šajā sezonā dzejnieku kluba „Pieskāriens” tematiskā pēcpusdiena „Vasaras raibās notis”.

Lasīt tālāk

Noslēdzies fotokonkurss „Jelgava toreiz un tagad”

Paldies visiem „Jelgava toreiz un tagad" konkursantiem un interesentiem, kuri sekoja līdzi tā gaitai, piedaloties balsošanā par veiksmīgākajām fotogrāfijām, vērtējot, cik prasmīgi dalībnieki izpildīja uzdevumu – atpazīt vietas vai objektus piecos senās Jelgavas attēlos.

Lasīt tālāk

Jaunumu dienā bibliotēkā – bestselleri, ekskursijas un apmācības

18.jūlijā no plkst.10:00 līdz 18:00 visi interesenti laipni aicināti uz Jauno grāmatu dienu Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā. Piedāvājam unikālu iespēju iepazīties ar pēdējā mēneša jaunieguvumiem, pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām, kā arī piedalīties ekskursijā un individuālajās e-kataloga apmācībās.

Lasīt tālāk

Vai zini, kur atrodas pilsētas bibliotēka?

Latvijas bibliotēku nedēļā pilsētā turpinās pasākumu, izstāžu un akciju cikls. Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas darbinieces ar aicinājumu "Atklāj bibliotēku no jauna — piedalies Latvijas bibliotēku nedēļas pasākumos!" uzrunāja aptuveni 80 esošos un potenciālos lasītājus pilsētas ielās, dalot informatīvās skrejlapas un saldumus.

Lasīt tālāk

J.Joņevs: „Veiksme ir tad, ja to meklē”

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notika tikšanās ar jaunā romāna „Jelgava 94” autoru Jāni Joņevu. Klātesošiem bija unikāla iespēja uzzināt interesantus faktus par jauno rakstnieku un viņa grāmatas saturu, uzdot interesējošos jautājumus, kā arī dalīties ar iespaidiem un saņemt atsauksmes no citiem lasītājiem.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas notikumi jūlijā

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka saviem lasītājiem un apmeklētājiem piedāvā daudzveidīgas iespējas – izstādes, apmācības un jaunas grāmatas. Esiet vienmēr laipni gaidīti!

Lasīt tālāk

Piedāvājam bezmaksas datorapmācības senioriem

Zinātniskajā bibliotēkā iespējams pieteikties bezmaksas datorapmācībām „Pieslēdzies, Latvija!” latviešu un krievu valodas grupās interesentiem pēc 50 gadu vecuma. Aicināti pieteikties arī tie cilvēki, kuri iepriekšējos gados jau apmeklējuši bibliotēkā organizētās mācības.

Lasīt tālāk

Grāmatās atrodam jaunas idejas ceļojumam

Klāt vasara – atvaļinājumu un piedzīvojumu laiks! Ceļojumu sezonai dzimtajā pusē un ārzemēs palīdzēs sagatavoties Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas krājums.

Lasīt tālāk

Bibliotēkā skatāma E.Glūdiņa izstāde

Līdz 31.jūlijam Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā skatāma Edmunda Glūdiņa fotogrāfiju izstāde „Daba un ainavas”.

Lasīt tālāk