Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

Zemgales Eirodiena Jelgavā

Jelgavā 4.oktobrī no plkst.13:00 līdz 19:00 norisināsies Zemgales Eirodiena – iespēja uzņēmējiem un iedzīvotājiem gūt atbildes uz visiem jautājumiem par eiro. „Vai mainīsies pensijas un algas?”, „Vai jāpārslēdz darba līgumi?”, „Kad un kur labāk mainīt naudu?” – uz sabiedrībā aktuālajiem jautājumiem sniegs atbildes vairāk nekā 10 iestādes.

Lasīt tālāk

Aicinām apskatīt K.Vīnertes personālizstādi

1.oktobrī Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā tika atklāta mākslinieces Katrīnas Vīnertes personālizstāde "Ikdienas zelts", kuras ekspozīciju aicināts apskatīt ikviens interesents līdz pat 1.decembrim.

Lasīt tālāk

Radošo darbu konkurss skolēniem

Aicinām skolēnus piedalīties radošo darbu (likteņstāstu, eseju, dzejoļu, zīmējumu) konkursā „Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā” un deviņus labākos darbus no katras skolas iesūtīt Latviešu valodas aģentūrā.

Lasīt tālāk

Mūžībā aizgājusi Silvija Liniņa

Ir mirusi Silvija Liniņa (08.01.1934. – 24.09.2013.), kura vairāk nekā 55 gadus strādāja Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB), bija studentu mīlēta Latvijas Universitātes lektore, trešā Latvijas bibliotekāru biedrības priekšsēdētāja pēc biedrības atjaunošanas 1989.gadā, VKKF mūža stipendiāte, spilgta, erudīta un neatkārtojama personība, Latvijas bibliotekārajā sabiedrībā augsti novērtēta autoritāte, jauks, atsaucīgs un sirsnīgs cilvēks.

Lasīt tālāk

Raimonda Ģintera gleznu izstāde Kalnciema bibliotēkā

Kalnciema pagasta bibliotēkā 4.oktobrī plkst.16:30 tiks atklāta Raimonda Ģintera gleznu izstāde, atzīmējot mūsu novadnieka, ārsta un gleznotāja 100 gadu jubileju. Aicināti visi interesenti.

Lasīt tālāk

Aicinām uz K.Vīnertes personālizstādes atklāšanu

1.oktobrī plkst.15:00 ikviens interesents aicināts uz mākslinieces Katrīnas Vīnertes darbu izstādes "Ikdienas zelts" atklāšanu Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā, Akadēmijas ielā 26.

Lasīt tālāk

28.septembrī bērnu bibliotēka "Zinītis" būs slēgta

Piektdien, 27.septembrī, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā un tās filiālēs – bibliotēkā „Pārlielupe”, „Zinītis” un Miezītes bibliotēkā – notiks Spodrības diena, kuras laikā tiks veikti kārtošanas un sakopšanas darbi, tāpēc pakalpojumi lasītājiem bibliotēku telpās nebūs pieejami. Sakarā ar grāmatu krājuma inventarizāciju bērnu bibliotēka „Zinītis” būs slēgta arī 28.septembrī.

Lasīt tālāk

Jauniešiem piedāvā „pielaikot profesiju”

Šogad Karjeras nedēļa Latvijas lielākajās pilsētās notiks no 7.līdz 11.oktobrim. Šajā nedēļā jauniešiem būs iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, karjeras konsultāciju laikā uzzināt savus talantus un pilnveidojamās puses, „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, laimēt balvas un iesaistīties daudzās citās aktivitātēs.

Lasīt tālāk

Tiešraides seminārā eksperti informēs par eiro

Trešdien, 25.septembrī, no plkst.10:00 līdz 16:15 vietnē www.bankasoc.lv norisināsies interneta tiešraides seminārs četrās daļās: iedzīvotājiem, uzņēmumu vadītājiem, finanšu speciālistiem, kā arī īpaša sadaļa krievu valodā ar svarīgāko par eiro.

Lasīt tālāk

Jauni dāvinājumi bibliotēkām – katrai gaumei un interesēm

Jelgavas Latviešu biedrības Dzejnieku klubs „Pieskāriens” uzdāvināja visām pilsētas un Jelgavas un Ozolnieku novada bibliotēkām 2013.gada literāro almanahu „Zemgales vācelīte”. Kopkrājums iznāk jau septīto reizi un ir viens no bibliotēkās lasītākajiem dzejas krājumiem.

Lasīt tālāk