Konkurss "Bibliotēkai 100"

Svinot Jelgavas pilsētas svētkus un sagaidot Jelgavas pilsētas bibliotēkas 100. dzimšanas dienu, izsludinām konkursu "Bibliotēkai 100". Mēs aicinām ikvienu jelgavnieku mazā ceļojumā laikā un uzzināt ko jaunu par Jelgavas pilsētas bibliotēkas gaitām dažādos laiku griežos. Balvu fonds – 3 jaunas un šobrīd aktuālas grāmatas, un mūsu īpašās simtgades grāmatzīmes – viedtelefona ekrāna tīrītāji, kurus dāvināsim trim pareizo atbilžu sniedzējiem izlozes kārtībā.

Atbildes mēs gaidīsim līdz 2. jūnija vakaram uz e-pastu info@biblioteka.jelgava.lv.

Iespējams, ka daži pareizās atbildes zinās jau uzreiz, taču pārējie var tās atrast mūsu norādītajos elektroniskajos novadpētniecības resursos. Mēs esam sagatavojuši patiešām interesantus jautājumus un ceram, ka, meklējot atbildes uz tiem, konkursa dalībniekiem būs iespēja uzzināt daudz interesanta par savas pilsētas un bibliotēkas vēsturi, un varbūt pat arī mazliet pasmieties.

Laikā, kad bibliotēka pēc vairāk nekā diviem mēnešiem beidzot ir vērusi vaļā durvis lasītāju klātienes apmeklējumiem, mēs ceram, ka īstu un taustāmu grāmatu saņemšana balvā jelgavniekus jo īpaši iepriecinās. Starp uzvarētājiem tiks izlozētas šādas grāmatas – Jāņa Joņeva jaunākais stāstu krājums "Tīģeris", Jolantas Jērānes un Kristīnes Vilcānes "52 patiesības. Par tevi. Par mani. Par dzīvi" – pasaku grāmata lieliem un maziem, kas māca dzīves gudrību, un izdevniecības "Zvaigzne" rokasgrāmata "500 ceļojumi visai dzīvei" – iedvesmas avots kādam skaistam ārzemju ceļojumam.

[Versija lēnam interneta pieslēgumam]