Kā mācīt bērnam pašam risināt problēmas?

15.martā Jelgavas pilsētas bibliotēkas K.Barona zālē viesosies Uzvediba.lv komanda ar bezmaksas semināru "Kā mācīt bērnam pašam risināt problēmas?". Seminārs no plkst 17:30-19:30. Ikdienā bērni saskaras ar daudzām problēmām un izaicinājumiem (reizēm gan pieaugušie kļūdaini mēģina viņus pārliecināt, ka tās nemaz nav problēmas) , tomēr nepareizi risinātas problēmas nereti kļūst par uzvedības izaicinājumiem. Kā arī ir bērni, kuri risina problēmas tādos veidos, kas izraisa jaunas problēmas. Turklāt daudzi bērni prot lieliski uzvesties, bet viņi vienkārši nespēj novērtēt precīzi problēmas apjomu, un attiecīgi uz mazām ķibelēm reaģē eksplozīvi vai arī gluži otrādāk - nozīmīgās situācijās reaģē pārāk mierīgi.

Apskatīsim šādas tēmas:
- Kā kopīgi saprast, kas ir problēma?
- Kā novērtēt problēmas lielumu un izvēlēties reakcijas spēku?
- Kā mācīties paredzēt problēmas?
- Kā mācīties attīstīt dažādus risinājumus vienai problēmai un izvērtēt tos?
- Kā kopīgi mācīties pieņemt izsvērtus lēmumu?
- Kā veicināt bērna patstāvību dažādos vecumposmos?
un citas saistītas tēmas, kā arī, protams, jautājumi.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc noteikti piesakieties : http://www.uzvediba.lv/darbnicas/