Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jelgavas pilsētas bibliotēkās aicina darbā bibliotekārus

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina darbā bibliotekāru Informācijas nodaļā un Jelgavas pilsētas bibliotēkas Miezītes filiālbibliotēka aicina darbā bibliotekāru. Par prasībām pretendentiem uzzini, lasot tālāk.

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina darbā  bibliotekāru  Informācijas nodaļā

Aicinām  pieteikties pretendentus/es, ja jums ir interese par novadpētniecību un bibliotēkas darbu, vēlme precīzi un pastāvīgi strādāt, gatavība īsā  laikā apgūt darbam nepieciešamās zināšanas un iemaņas.

Galvenie darba pienākumi:

  • aprakstu veidošana un informācijas papildināšana novadpētniecības datubāzēs [datubāzē Jelgavas novadpētniecība, sistēmā BIS Alise);
  • tematisko uzziņu sagatavošana;
  • bibliotēkas lietotāju apkalpošana (2–3 reizes mēnesī);
  • darbs ar Novadpētniecības un seno izdevumu krājumu;
  • novadpētniecības izstāžu gatavošana.

Prasības pretendentiem:

  • vēlama augstākā izglītība bibliotēkzinātnē un informācijā;
  • vēlama darba pieredze bibliotēku darbā;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • svešvalodu zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar biroja tehniku, prasme lietot MS Office standartprogrammas,         prasmes informācijas meklēšanā elektroniskajos resursos;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar BIS Alise;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja reaģēt uz lietotāju vajadzībām.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu,
  • profesionālas izaugsmes iespējas un apmācību,
  • stabilitāti,
  • pozitīvu gaisotni draudzīgā kolektīvā.

Darba laiks – pilna slodze

Darba vieta – Jelgavas pilsētas bibliotēka

Darba līgums – uz nenoteiktu laiku

Alga: no 695 EUR (bruto)

Profesionālo aprakstu (CV), motivētu pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas aicinām sūtīt uz e-pastu info@biblioteka.jelgava.lv,  vai iesniegt personīgi Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26, Jelgavā, ar norādi „Pieteikums uz vakanci Jelgavas pilsētas bibliotēkas Informācijas nodaļā” tālr. 63046721, līdz 2019.gada 17.jūnijam.

Informējam, ka pretendents/e, iesūtot pieprasīto dokumentu kopumu, piekrīt personas datu apstrādei.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Miezītes filiālbibliotēka aicina darbā  bibliotekāru

  • kvalitatīva bibliotēkas lietotāju bibliotekārā un informacionālā apkalpošana,
  • bibliotēkas krājuma, grāmatu autoru un lasīšanu popularizējošu izstāžu un pasākumu sagatavošana bibliotēkā,
  • bibliotēkas lietotāju konsultēšana darbam internetā, e-pakalpojumu izmantošanā,
  • datubāzu un e-kataloga apmācību organizēšana bibliotēkas lietotājiem.

Prasības:

  • labas iemaņas darbā ar IT,
  • radoša un patstāvīga pieeja darbam,
  • atbildības sajūta un precizitāte,
  • vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes,
  • prasme strādāt ar dažāda vecuma apmeklētājiem,
  • interese par literatūru un kultūru,
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar BIS ALISE.

Piedāvājam:

Darba laiks – pilna slodze no otrdienas līdz sestdienai, brīvdienas svētdiena un pirmdiena

Darba vieta – Miezītes bibliotēka

Alga: no 685 EUR (bruto)

Profesionālo aprakstu (CV), motivētu pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas aicinām sūtīt uz e-pastu info@biblioteka.jelgava.lv,  vai iesniegt personīgi Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26, Jelgavā, ar norādi „Pieteikums uz vakanci Miezītes bibliotēkā” tālr. 63046721, līdz 2019.gada 17.jūnijam.