Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jelgavas Pilsētas bibliotēka uzsāk testēt jauno ALISEs publisko katalogu

Būsim priecīgi saņemt jūsu viedokli par jauno katalogu – ieteikumus, komentārus, vēlmes. Jūsu viedoklis būs ļoti noderīgs. Kolēgi, gaidām atsauksmes arī no jums!

Saite uz jauno JPB katalogu: https://jelgava.biblioteka.lv/AlisePAC

 

Jaunā kataloga galvenais mērķis ir padarīt lasītājiem materiālu meklēšanu viegli saprotamu un ērtu.

 

Izstrādātāju (TietoEVRY) mērķis ir pēc iespējas ātrāk iesaistīt jaunā publiskā kataloga izstrādes procesā bibliotēkas un lasītājus, lai saņemtu atgriezenisko saiti un veidotu risinājumu, kas vislabāk atbilstu bibliotēku un tās lasītāju vēlmēm un vajadzībām.


Esošais publiskais katalogs https://jelgava.biblioteka.lv/Alise pašlaik turpina darboties bez izmaiņām. Paralēli tam lasītājiem ir iespēja pārslēgties uz jauno kataloga versiju un izmantot tā atlases iespējas (ar ierobežotu funkcionalitāti).


Šobrīd ir pieejama materiālu meklēšana, filtrēšana un apskate. Visas rezervēšanas funkcijas pašlaik notiek esošajā katalogā.


Pagaidām materiāliem pie anotācijas pievienotie attēli, PDF dokumenti vai cita veida saturs nebūs apskatāmi (ieskaitot novadpētniecības materiālus). Šīs informācijas apstrādi un apskati jaunajā katalogā plānots ieviest vēlāk.

 

Savus viedokļus par jaunā kataloga funkcionalitāti lūgums sūtīt pa e-pastu Olga.Spirta@biblioteka.jelgava.lv