Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jelgavas pilsētas bibliotēka klātienē rīkos Jauno grāmatu dienu

21. maijā no plkst. 10 līdz 18, Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina karstākos grāmatmīļus uz Jauno grāmatu dienu bibliotēkas Lasītavā. Pēc vairāk nekā divu mēnešu pārtraukuma, kad koronavīrusa pandēmijas dēļ bibliotēkā nenotika nekādi publiski pasākumi, šī ir pirmā reize, kad bibliotēka aicina savus lasītājus uz kādu organizētu pasākumu klātienē.

Lai viss būtu droši, esam paredzējuši vairākus ierobežojumus. Pirmkārt, lai varētu aplūkot jaunieguvumus, apmeklētājiem būs jāsarūpē savi individuālie aizsardzības līdzekļi – sejas maskas un gumijas cimdi.

 

Jauno grāmatu dienā, 21. maijā, lasītava būs pieejama tikai tiem, kas vēlēsies apmeklēt Jauno grāmatu dienu, pārējiem lasītava šajā dienā būs slēgta. Vienlaikus lasītavā drīkstēs atrasties ne vairāk kā 4 apmeklētāji, katrs ne vairāk kā 15 minūtes. Šajā laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar pēdējo 3 mēnešu laikā iegādātajiem jaunumiem, kas šajā laikā ir sakrājušies ļoti daudz – 243 izdevumu, un veikt to rezervāciju. Jaunieguvumi būs izkārtoti 4 sektoros, lai novērstu drūzmēšanos pie galdiem. Rezervētos jaunieguvumus varēs saņemt, sākot ar nākamo dienu, iepriekš vienojoties par konkrētu laiku.

 

Mēs paredzam, ka priekšpusdienā varētu būt lielāka aktivitāte, tādēļ, lai izvairītos no drūzmēšanās, bibliotēkas garderobē tiks regulēta apmeklētāju plūsma un, ja Jauno grāmatu dienu vēlēsies apmeklēt vairāk nekā 4 cilvēki vienlaikus, mēs aicināsim pārējos uzgaidīt. Tāpat arī atgādinām, ka visiem bibliotēkas apmeklētājiem jāievēro arī citi piesardzības pasākumi  – 2 metru distance, maksimums 25 apmeklētāji ēkā, kopējais uzturēšanās laiks bibliotēkā 30 minūtes, u.c. Sīkāk par drošības noteikumiem bibliotēkas klātienes apmeklējumiem lasīt ŠEIT.

 

Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkā, Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina iepazītieties ar jaunieguvumiem un veikt to rezervāciju, arī izmantojot bibliotēkas elektronisko katalogu. Autorizācijas datus (lietotājvārdu un paroli) var saņemt bibliotēkā vai pa e-pastu: abo@biblioteka.jelgava.lv. Tos, kuri vēl nav mūsu lasītāji, aicinām piereģistrēties arī attālināti.