Jelgavas pilsētas bibliotēka iegūst balvu velobraucienā "Manai pilsētai 755"

2020. gada augustā Jelgavā norisinājās ikgadējais velobrauciens, kam šoreiz bija dots nosaukums "Manai pilsētai 755". Velobrauciens tika veltīts pilsētas 755. jubilejai un tā dalībnieki tika aicināti izbraukt maršrutu, iepazīstot Jelgavas pilsētvidi, nozīmīgākos kultūrvēsturiskos objektus.

Šie objekti bija: Uzvaras parka vārti pie Uzvaras ielas, piemiņas zīme "Ezera vārti" pie Jelgavas tirgus, Ausekļa un Pulkveža brieža ielas krustojuma senais bruģis, Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts Dobeles ielā 41a, Jelgavas Svētās Annas evanģēliski luteriskā baznīca, Jelgavas pilsētas domes ēka, Blaumaņa un Dobeles ielas krustojums, piemineklis Norai Bumbierei kultūras nama skvērā, Hercoga Jēkaba laukums, Lielās un Mātera ielas krustojums, Raiņa parks, Jelgavas Svētā Simeona un Svētās Annas pareizticīgo katedrāle, Jāņa Čakstes piemineklis pie Svētās Trīsvienības baznīcas torņa, tilts pāri Driksai un velobrauciena noslēdzošais punkts - strūklaka "Jelgavas students".

Velobraucienu organizēja biedrība "Jelgavā 21. gadsimts" un Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar nodibinājuma "Jāņa Bisenieka fonds" atbalstu.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas velosipēdistu kolektīvs šajā velobraucienā ieguva balvu - "Saliedētākais velobraucēju kolektīvs". Paldies kolēģiem par dalību šajā brīnišķīgajā braucienā!