Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina pieteikties attālinātajām nodarbībām

Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā attālinātas nodarbības 7.–12. klašu skolēniem “Virtuālie bibliotēkas resursi – atbalsts mācībām”. Nodarbības tiek piedāvātas klašu grupām. Grupu nodarbību laikā skolēni varēs apgūt informācijas meklēšanu Jelgavas reģiona bibliotēku kopkatalogā, uzzināt par datubāzēm un pilnveidot savas informācijas meklēšanas prasmes uzticamos informācijas avotos.

Atsaucoties uz mācību iestāžu pieprasījumu, bibliotekāres tiešsaistē vadīs nodarbības par datubāzēm Letonika, Britannica, kā arī informēs par iespēju lasīt Ebsco e-grāmatas un iepazīstinās ar bibliotēkas e-katalogu, meklēšanas sistēmu Primo un citiem resursiem. Nodarbībās iegūtās zināšanas skolēniem atvieglos un dažādos mācību procesu un kalpos kā atbalsts attālinātajā mācību procesā.

Aicinām skolotājus pieteikt klases nodarbībām, aizpildot pieteikuma anketu šeit  https://ej.uz/JPB-datubazes