Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumu dienā bibliotēkā – bestselleri, ekskursijas un apmācības

18.jūlijā no plkst.10:00 līdz 18:00 visi interesenti laipni aicināti uz Jauno grāmatu dienu Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā. Piedāvājam unikālu iespēju iepazīties ar pēdējā mēneša jaunieguvumiem, pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām, kā arī piedalīties ekskursijā un individuālajās e-kataloga apmācībās.

Jaunumu diena notiek katra mēneša trešajā ceturtdienā un sniedz iespēju no plkst.10:00 līdz 18:00 iepazīties ar visiem pēdējā mēneša laikā saņemtajiem jaunumiem, kā arī pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām.


Plkst.17:00 ikviens varēs piedalīties ekskursijā „Iepazīsti bibliotēku!” un uzzināt vairāk par bibliotēkas daudzveidīgajiem pakalpojumiem, apskatīt plašo literatūras krājumu un jaunās, omulīgās telpas.


Jaunumu dienā varat izmantot vēl kādu iespēju – apmācības „Mana bibliotēka: e-katalogs, grāmatu rezervēšana un pagarināšana internetā ”. Aicināts jebkurš interesents no plkst.12:00 līdz 18:00 katrā pilnā stundā.


Pakalpojums „Mana bibliotēka” sniedz vairākas priekšrocības, un ir pieejams jebkuram lasītājam, savā bibliotēkā saņemot autorizācijas datus. Lasītājs tiešsaistē var rezervēt sev grāmatu, pagarināt lietošanas termiņu, pierakstīties elektroniskajā rindā, ja grāmata izsniegta citam lasītājam, pārraudzīt savus datus, piemēram, kādas grāmatas izlasītas.

 

Lai izmantotu autorizētās bibliotēkas sistēmas priekšrocības, ir jābūt reģistrētam bibliotēkas lasītājam un jābūt savam lietotāja vārdam un parolei, ko izveido bibliotekārs.

 

Visi jaunieguvumi mēneša laikā