Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jauni dāvinājumi bibliotēkām – katrai gaumei un interesēm

Jelgavas Latviešu biedrības Dzejnieku klubs „Pieskāriens” uzdāvināja visām pilsētas un Jelgavas un Ozolnieku novada bibliotēkām 2013.gada literāro almanahu „Zemgales vācelīte”. Kopkrājums iznāk jau septīto reizi un ir viens no bibliotēkās lasītākajiem dzejas krājumiem.

Dzejas dienu viesi no Liepājas uzdāvināja Zinātniskai bibliotēkai piejūras pilsētu literārā izdevuma „Vārds” jaunākos numurus, kuri sniedz ieskatu piejūras autoru jaunākajā daiļradē. Izdevuma veidotāji ir Maira Asare, Ieva Kolmane, Sergejs Moreino un Sandra Vensko. Izdevumi pieejami ikvienam interesentam Zinātniskās bibliotēkas lasītavā.


Interesants izdevums ir arī skolēnu dzejoļu krājums „Es klusēt nevaru”. Tajā apkopoti Jelgavas izglītības pārvaldes un Jelgavas Latviešu biedrības 2012.gadā organizētā skolēnu dzejas konkursa labākie darbi. Šis izdevums pieejams visās Jelgavas pilsētas bibliotēkās.

 

Nupat apgādā „Mansards” iznācis Māra Branča sastādītais mākslas katalogs „Laine Kainaize. Gleznas”. Laines Kainaizes darbu izstāde 2012.gadā bija skatāma arī mūsu bibliotēkas gleznu galerijā. Pateicoties Māra Branča dāvinājumam, grāmata pieejama arī Zinātniskajā bibliotēkā.